PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش های ابراز علاقه دختر به پسر(شما هم در بحث باشید)!!

ehsankia
24th January 2010, 09:34 AM
سلام به همه دوستان.

در طبیعت معمولا مذکر ها خواهان مونث ها هستند.اما خب بعضی مواقع هم دختری از یه پسر خوشش میاد و عاشقش میشه.

برای یک پسر ابراز علاقه چندین برابر یک دختر ساده است.اما برای دختر ها هم راه حل هایی وجود داره که بتونن علاقه ی خودشون رو به پسر انتقال بدن و اون پسر و آگاه کنند.

اگه یک دختر بخواد علاقه ی خودشو به یک پسر نشون بده ، و از همون روش های پسر ها استفاده کنه ، ممکنه عواقب روحی بدی برای اون دختر به همراه داشته باشه.[Only registered and activated users can see links]

حالا که می خواهیم در این مورد بحث کنیم تا دختر ببینیم ابراز عشق از طرف باید چهطوری باشه

که مشکلاتدوبرابر نشه....

نظر شما چه؟

لطفا در بحث شرکت کنید.....

K!MIA
10th February 2010, 02:49 PM
به نظر منم هيچ وقت عاشق نشه ،
حالا هم كه شده خودشو با ابراز عشق به يه پسر كوچيك نكنه:06:

iŞiL
10th February 2010, 03:04 PM
بهتر نیست دخترا ابراز علاقه نکنن؟!
برا اینکه یه چند نفرو من میشناسم که تو یه همچین وضعیتی هستن و پسر ا اصلا محلشون نمیذارن خوب به نظر من این خیلی بده....... مضحکه عام و خاص شدند

mahdiss
10th February 2010, 10:36 PM
به نظر منم هيچ وقت عاشق نشه ،
حالا هم كه شده خودشو با ابراز عشق به يه پسر كوچيك نكنه[Only registered and activated users can see links]

موافقم 100% :046:

ehsankia
11th February 2010, 11:34 AM
موافقم 100% :046:

مخالفم 100%:047:

ilar
11th February 2010, 02:08 PM
ببينين بچه ها خودمون رو گول نزنيم همه ما ميدونيم كه هم پسر به دختر تمايل داره هم دختر به پسر
پس اونهاي كه ميگن دخترها يا پسرها ارزش ندارن 100% مخالفم
بنظر من اگر كسي چه دختر چه پسر ارزششو داشته باشه بايد ابراز علاقه كرد اونم با زبون و صادقانه و خيلي راحت

ilar
11th February 2010, 02:17 PM
چه خوب بود اگر آقاييون هم شركت كنن تو اين بحث
اين طور كه پيداست خانم ها بيشتر شركت ميكنن

ehsankia
12th February 2010, 01:17 PM
خوب همه که نمی تونن یرن جلو و بگن حالا چی بشه به دخترها که اصلا این کار رو نمی کنن

به نظرت چه راحی پشینهاد میدی؟

ziba_yi
26th February 2010, 04:20 PM
برا اینکه یه چند نفرو من میشناسم که تو یه همچین وضعیتی هستن و پسر ا اصلا محلشون نمیذارن خوب به نظر من این خیلی بده....... مضحکه عام و خاص شدند

موافقم
به نظر من دختر عشقشو بکشه بهتر از اینه که از یه پسر خواستگاری کنه ویا ابراز علاقه کنه وبعد اون پسر بهش محلم نکنه
وایی چقدر چندش آوره برای یه دختر:050:

ziba_yi
26th February 2010, 04:21 PM
امید وارم هیچ دختری تو چنین وضعیتی دچار نشه

ilar
16th April 2010, 01:00 AM
آره واسه دختر یه خورده سخته البته من دارم تاکید میکنم که اگر میدونی طرفت ارزششو داره برو جلو و علاقتو بهش بگو
گاهی علاقه ها زیاده اگر هم بری بگه حتی اگر نشد اونوقت دیگه نمیخواه جوابگو دلت باشی که چرا نگفتم و....
دیگه شرمنده دلت نیستی خیالت هم راحته که تلاش خودتو کردی
من میگم که کسی که ارزششو داره و آدم درستیه و حتی هم اگر نخواه خیلی محترمانه برخورد میکنه علاقتو بگی اصلا خودتو کوچیک نکردی و کارت درسته

ehsankia
16th April 2010, 08:16 AM
خداییش از طرف اونها خیلی سخته......!!!

erfanehh
21st September 2010, 05:37 PM
اگه دختری عاشق یه پسربشه به درد ومشکل بزرگی دچارشده مخصوصآاگه پسره ازاین بچه مثبتا باشه نه میتونه مشکلشو به کسی بگه وباهاش دردو دل کنه نه به پسره بگه چون بهترین حرفی که پسر ممکنه بگه اینه که میگه دختره شوهرمیخاد دختره باید بسوزه وبسازه ومنتظربمونه ببینه خدا چی میخواد
خیلی سخته.....
اگه خواستید دختری رونفرین کنید بگید الهی عاشق بشییییییییی

آواره
16th October 2010, 09:14 AM
من یه نظر میدم اگه پسری مخالفه بگه اما خواهش میکنم خوب فکر کنید بعد هم راست بگید....................پسرا از 2جور دختر معمولا متنفرند:1.دختری که به راحتی عشقشو به پسر ابراز کنه و دیگه دست نیافتنی نباشه واسش ......در نتیجه میرن دنبال یه دست نیافتنی.....البته دختر باید ابراز کنه عشقشو اما نه در اوایل یه رابطه.....اگه دخترا توجه کرده باشن پسرا اگه بهشون ابراز علاقه نشه اعلام میکنن که چرا نمیگی؟؟؟؟؟دوستم نداری؟؟؟؟؟؟(در اکثر موارد) و 2. از دخترای خیلی باهوش با حس 6 بالا. یکم درموردش فکر کنید.............

hamid1379
5th November 2010, 03:44 PM
سلام من تو کلاسی تدریس میکنم یکی شاگردام (خانمها ) به من ابراز علاقه کرده و گفت که عاشق شده ولی خیلی غیر منطقیه و میخاد منهم این احساسو بهش داشته باشم ولی من منطقی برخورد میکنم . ولی اون ناراحت میشه یکبار خیلی ناراحت شد و پشت تلفن گریه کرد من هیچ وقت با کسی دوست نشدم چون میترسیدم دلشو بشکنم ولی الان موندم نمیدونم چیکار کنم . البته شاید بگید از اول نباید جواب تماسشو میدادم ولی نخاستم برداشت منفی از یک نفر آدم تحصیلکرده و منطقی داشته باشه و فکر کنه من ادم مغروری هستم .و دلشو بشکنم . خواستم با جواب به تماسش از من برداشت منفی نداشته باشه ولی اون اصلا منطقی نیست میدونم کاره عشقه ولی من چی میتونم بکنم .معیارهای من بعنوان یک ف پخته با 28 سال سن خیلی متفاوته . از وقتی من برای اولین و اخرین بار عاشق کسی شدم 8 سال میگذره !!!! از طرفی همین اول نتونستم جواب منفی 100 درصد بهش بدم خواستم یواش یواش بهش بگم ولی بازم نشد دلشو شکستم . دوباره خواستم جمعش کنم میبینم داره وابسته میشه و دل میبنده اگه من اونو ارزیابی کنم و با معیارهام نخونه چه جوری بهش قانع کنم من ادم زبون بازی نیستم بیشتر منطقیم هر چند خیلی حساسم و این مساله بشدت منو به خودش مشغول کرده . من به عنوان استاد همیشه دوست داشتم و دارم تاثرات مثبت و درس زندگی هم به شاگردام بیاموزم لطفا راهنماییم کنید

omid
5th November 2010, 04:08 PM
سلام من تو کلاسی تدریس میکنم یکی شاگردام (خانمها ) به من ابراز علاقه کرده و گفت که عاشق شده ولی خیلی غیر منطقیه و میخاد منهم این احساسو بهش داشته باشم ولی من منطقی برخورد میکنم . ولی اون ناراحت میشه یکبار خیلی ناراحت شد و پشت تلفن گریه کرد من هیچ وقت با کسی دوست نشدم چون میترسیدم دلشو بشکنم ولی الان موندم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید
سلام
مثل اینکه شما هم بدت نیومده
اگه بهش علاقه داری که هیچ . مبارکه
اما اگه بهش هیچ علاقه ای نداری ،گفتی که منطقی فکر می کنی پس جوابش معلومه و نیازی به راهنمایی نداره و راحت بهش میگی که هیچ گونه احساسی بهش نداری
و اما مث اینکه خبری هست ،شیطون

hamid1379
5th November 2010, 04:27 PM
سلام ممنون از جوابتون میدونید من غافل گیر شدم من تو کلاس به هیچ کس با چشم ... نگاه نمیکنم .ولی اون عجله ای است وقتی میگم بمن فرصت بده خوشحال میشه و فکر میکنه جوابم مثبته و وقتی کمی میخام امادش کنم که اگه نشد ناراحت نشه کلی بهم میریزه . ولی درمورد اینکه گفتین توهم بدت نیومده باید بگم که نه اونجوری که شما فکر میکنید نیست . من نتونستم سریع جواب رد بدم چون نخاستم صدای شکستن دلشو بشنوم گفتم باهاش صحبت کنم شاید منطقی تر با موضوع برخورد کنه . و اینکه گفتین شما هم بدت نیومده : باید بگم که همه ما انسانها دوست داشته شدن را دوست داریم بله من خوشحال شدم وقتی ددیدم یک نفر از شخصیت من خوشش اومده ولی این لزوما عشق نبود !!!!

omid
5th November 2010, 04:34 PM
می تونم بپرسم چی تدریس می کنین (با اون)سن اون؟

hamid1379
5th November 2010, 04:46 PM
می تونم بپرسم چی تدریس می کنین (با اون)سن اون؟
میدونم برای چی پرسیدین چه رشته ای ؟ نه جزء رشته های انسانی مثل روانشناسی و فلسفه نیست . از رشته های تجربی مثل صنایع غذایی . سن اون فکر کنم حدود 22-23 باشه نپرسیدم . بابا مهلت نمیده که اصلا اون عاشق من حیران . اصلا الان دقیق ظاهرش یادم نیست یعنی با اون نیت اصلا بهش نگاه نکردده بودم . ولی خوب شما در نظر بگیرید یک سری اختلافا هست من دکتر اون هنوز دانشجو و .... . بهم گفته بریم بیرون قرار حضوری . نمیدونم اولش دلم نیومد گفتم باشه اما الان مرددم .

omid
5th November 2010, 04:59 PM
نمی دونم چی بگم
ولی بنظر من که نظری بهش نداری رک و صریح بهش بگو که ما باب همدیگه نیستیم
اصلا بگید نامزد دارید
اما اگه یکم بهش در مورد عشق عاشقی کمک کنید (چراغ سبز،اعم از قرار ،تماس تلفنی ،تماس در محل کلاس و...)این توقع در اون پیش میاد که شما هم به اون علاقه دارید و مجبورین ادامش بدین یا ...
اگه واقعا علاقه ای به اون ندارین صریح رد کنین نترسین
اگه عشقش عمق پیدا کنه اون وقت خیلی مشکل میشه با هاش کنار اومد
مخلصیم
کوچک شما
امید

hamid1379
5th November 2010, 05:08 PM
نمی دونم چی بگم
ولی بنظر من که نظری بهش نداری رک و صریح بهش بگو که ما باب همدیگه نیستیم
اصلا بگید نامزد دارید
اما اگه یکم بهش در مورد عشق عاشقی کمک کنید (چراغ سبز،اعم از قرار ،تماس تلفنی ،تماس در محل کلاس و...)این توقع در اون پیش میاد که شما هم به اون علاقه دارید و مجبورین ادامش بدین یا ...
اگه واقعا علاقه ای به اون ندارین صریح رد کنین نترسین
اگه عشقش عمق پیدا کنه اون وقت خیلی مشکل میشه با هاش کنار اومد
مخلصیم
کوچک شما
امید
یکبار خواستم بهش بگم نمیشه ولی دلش شکشست گریه کرد احساس کردم دنیا تو سرش خراب شد . امیدشو به زندگی از دست داد . دیدم دارم نابودش میکنم کمی دلشو بدست اووردم ولی یکجور دیگه بد داره میشه . موندم چیکار کنم انگار این مساله اصلا راه مصالمت امیز نداره . من سالها تو خودم عشقو کشتم بخاطر این مسایلش اما این دیگه دست من نیست اون عاشقه !!!!..اگه یکی تو خیابون یا بیرون این حرفو میزد اصلا مشکلی نداشتم مساله اینه که اون منو میشناسه منو قبول داره میگه شما با همه مدا فرق دارین . نظر منفیشو نسبت به مردها عوض کردم ولی ... موندم چی کار کنم . کاش هیچ دختری عاشق هیچ مردی هیچوقت نشه .

omid
5th November 2010, 05:15 PM
گناه داره دلشو نشکون
بله رو بگو و تموم
بچه های جی تی رو هم دعوت کن به جشن
مبارکهnish

ღZAHRAღ
5th November 2010, 06:04 PM
سلام من تو کلاسی تدریس میکنم یکی شاگردام (خانمها ) به من ابراز علاقه کرده و گفت که عاشق شده ولی خیلی غیر منطقیه و میخاد منهم این احساسو بهش داشته باشم ولی من منطقی برخورد میکنم . ولی اون ناراحت میشه یکبار خیلی ناراحت شد و پشت تلفن گریه کرد من هیچ وقت با کسی دوست نشدم چون میترسیدم دلشو بشکنم ولی الان موندم نمیدونم چیکار کنم . البته شاید بگید از اول نباید جواب تماسشو میدادم ولی نخاستم برداشت منفی از یک نفر آدم تحصیلکرده و منطقی داشته باشه و فکر کنه من ادم مغروری هستم .و دلشو بشکنم . خواستم با جواب به تماسش از من برداشت منفی نداشته باشه ولی اون اصلا منطقی نیست میدونم کاره عشقه ولی من چی میتونم بکنم .معیارهای من بعنوان یک ف پخته با 28 سال سن خیلی متفاوته . از وقتی من برای اولین و اخرین بار عاشق کسی شدم 8 سال میگذره !!!! از طرفی همین اول نتونستم جواب منفی 100 درصد بهش بدم خواستم یواش یواش بهش بگم ولی بازم نشد دلشو شکستم . دوباره خواستم جمعش کنم میبینم داره وابسته میشه و دل میبنده اگه من اونو ارزیابی کنم و با معیارهام نخونه چه جوری بهش قانع کنم من ادم زبون بازی نیستم بیشتر منطقیم هر چند خیلی حساسم و این مساله بشدت منو به خودش مشغول کرده . من به عنوان استاد همیشه دوست داشتم و دارم تاثرات مثبت و درس زندگی هم به شاگردام بیاموزم لطفا راهنماییم کنید

فقط مي تونم بگم دختره اگه احمق نبوده حتما يه موردي داشته يا خيلي خيالباف و بچه بوده
همين جور دخترا هستن كه باعث ميشن اقايون دچرا اعتماد به نفس كاذب بشن :07:
من حتي اگه خيلي هم عاشق پسري بشم تا 150 درصد از طرفم مطمئن نباشم بهش ابراز نمي كنم اينجور دخترا يه چند سالي كه گذشت تازه ميفهمن چه كار كردن و خندشون ميگيره
واقعا چي فكر كرده همچين كاري كرده واقعا ....:053:

hamid1379
5th November 2010, 07:53 PM
فقط مي تونم بگم دختره اگه احمق نبوده حتما يه موردي داشته يا خيلي خيالباف و بچه بوده
همين جور دخترا هستن كه باعث ميشن اقايون دچرا اعتماد به نفس كاذب بشن :07:
من حتي اگه خيلي هم عاشق پسري بشم تا 150 درصد از طرفم مطمئن نباشم بهش ابراز نمي كنم اينجور دخترا يه چند سالي كه گذشت تازه ميفهمن چه كار كردن و خندشون ميگيره
واقعا چي فكر كرده همچين كاري كرده واقعا ....:053:
سلام بهار خانم من از شما بعنوان یک خانم انتظار کمک داشتم در حالی که شما با حس خیلی بدی به قضیه نگاه کردی . در مورد اون حرفی که گفتین حتما موردی داشته بهتون میگم که من تحقیق میکنم حتما به شما هم میگم که احتمالا زود قضاوت کردید . و نکته دیگه اینکه من کجا دچار اعتماد بنفس شدم . من اگه اهل این حرفا بودم از موقعیتم استفاده میکردم و.... در حالیکه هیچ وقت دوست ندارم با احساسات یک نفر اون هم دختر یک دختر خانم بازی کنم . از طرفی اون به نظر شما گناه کرده به حرف دلش گوش داده ؟ من هم یادمه 8 سال پیش جرات نکردم به یک خانم احساس واقعی مو نسبت بهش بگم الان پشیمون نیستم ولی میبینم این خانم از من مردتر بوده که اومده جلو ؟ غرورشو شکسته . این بنظزر شما مهم نیست . تازه این موضوعی که بین من و اون و خدا همیشه میمونه من که نمیخام هیچوقت اونو به کسی بگم .

hamid1379
5th November 2010, 07:57 PM
گناه داره دلشو نشکون
بله رو بگو و تموم
بچه های جی تی رو هم دعوت کن به جشن
مبارکهnish
ای بابا . صحبت یک عمر زندگی مگه من میخام با طرف دوست دختر بازی کنم . من توی کوچکترین تصمیمم تو زندگی کلی فکر میکنم بیام همینجوری بگم خوب هر چه باد باد . بعدش ببینم فرد مورد نظر من نیست دلش شکسته بشه . تصمیم گرفتم احساسشو به منطق تغییر بدم تا بهتر بتونیم مساله را حل کنیم و اونم قبول کرده فقط میگه حضوری میخاد صحبت کنیم .

omid
5th November 2010, 07:59 PM
حمید جون قبوله؟

ღZAHRAღ
6th November 2010, 05:03 PM
اقا حمید چیزی که من گفتم بر اساس ماهیت یک زن و فطرت اونه این بر خلاف فطرت یه زنه که برای اعلام علاقه پیش قدم بشه و حتما لطمه می خوره حتی اگه بر فرض با اون شخص ازدواج کنه شک نکنید اثر اینکارش رو توی زندگی زناشویی اش می بینه و تا مسئله ای پیش بیاد مرده میگه مگه من اومدم دنبالت خودت پیش قدم شدی این چیزیه که کارشناسان خانواده هم بهش صحه میگذارند
این خانومم مطمئنا سن کمی داشته ادم توی سن کم خیال بافی می کنه زود عاشق جنس مخالف اطرافش میشه اون شخص میتونه معلمش باشه یا همکارش یا .....زود عاشق میشه زود هم فارغ من خودم 23 سالمه و این دوران رو گذراندم و کاملا درک می کنم

درباره اعتماد به نفس ام باید بگم منظورم شخص شما نبود منظورم بسیاری از اقایون حال حاضر جامعه است که فکر می کنن دختر ها منتظرند که ازشون خواستگاری کنند و با این تفکر بی پایه که نمی دونم جمعیت دخترا دو برابر پسرها شده و.... فکر می کنن خانوم ها تن به هر ذلتی میدن تا شوهر کنن

به هر حال من هنوز نظرم هنوز همونه اون خانوم اشتباه کرده و مطمئنم بعدا پشیمون میشه

Heliya
6th November 2010, 10:32 PM
منم بانظر بهار موافقم

Game Over
7th November 2010, 12:21 AM
بهار جدیدا خشن شدیا:acigar:

hamid1379
7th November 2010, 09:38 AM
اقا حمید چیزی که من گفتم بر اساس ماهیت یک زن و فطرت اونه این بر خلاف فطرت یه زنه که برای اعلام علاقه پیش قدم بشه و حتما لطمه می خوره حتی اگه بر فرض با اون شخص ازدواج کنه شک نکنید اثر اینکارش رو توی زندگی زناشویی اش می بینه و تا مسئله ای پیش بیاد مرده میگه مگه من اومدم دنبالت خودت پیش قدم شدی این چیزیه که کارشناسان خانواده هم بهش صحه میگذارند
این خانومم مطمئنا سن کمی داشته ادم توی سن کم خیال بافی می کنه زود عاشق جنس مخالف اطرافش میشه اون شخص میتونه معلمش باشه یا همکارش یا .....زود عاشق میشه زود هم فارغ من خودم 23 سالمه و این دوران رو گذراندم و کاملا درک می کنم

درباره اعتماد به نفس ام باید بگم منظورم شخص شما نبود منظورم بسیاری از اقایون حال حاضر جامعه است که فکر می کنن دختر ها منتظرند که ازشون خواستگاری کنند و با این تفکر بی پایه که نمی دونم جمعیت دخترا دو برابر پسرها شده و.... فکر می کنن خانوم ها تن به هر ذلتی میدن تا شوهر کنن

به هر حال من هنوز نظرم هنوز همونه اون خانوم اشتباه کرده و مطمئنم بعدا پشیمون میشه
با تشکر از جوابتون بیایین از منظر من هم بقضیه نگاه کنید من بیشتر دنبال راه حل برای خودم هستم تا اینکه ببینونم کار اون چقدر درست بوده یا نه . من میگم اگه اصلا جواب تماسشو نمیدادم بعنوان یک انسان در وحله دوم بعموان یک مرد و در وحله آخر بعنوان یک استاد ( البته من خودمو در این حد نمیبینم ) دل یک نفر را میشکستم و تاثیر منفی روش میگذاشتم . و مثلا اون خانم میگفت ببین چقدر مغرور بود که اصلا به حرف منم گوش نکرد . خوب یک درصد احتمال بدیم احساسش واقعیه . آیا من بعنوان یک مرد بهتره کسی را دوست داشته باشم که منو دوست داره یا سعی کنم کسی منو دوست داشته باشه ؟ چقدر زندگیهایی که با عشق خانم به آقا شروع میشه موفق تره . خوب مشکل دوم من اینه که من مثل اون این احساسو بهش ندارم یعنی دارم نه در حد اون . آیا بعدا احساس من زیاد میشه ؟ مثل حالتی برعکس که اول آقایون عاشق میشن بعد خانم دل میبنده . نمیدونم به خدا چقدر کاری که میکنم درسته ؟

ღZAHRAღ
7th November 2010, 09:56 AM
باسلام

به نظر من با اون خانوم صحبت كنيد ببينيد احساسش در چه حدي هوس يا واقعا عشقه
اگه شرايطش از نظر شما مناسبه و خودتونم بهش بي علاقه نيستيد خوب قبول كنيد با هم بيشتر اشنا بشيد
شايد بعدا شما هم علاقه پيدا كنيد اما اگر واقعا ازش خوشتون نمياد يا شرايطش براي شما مناسب نيست يه جوري به صورتي منصرفش كنيد كه كمترين ضربه رو بخوره اينكه چه جوري نمي دونم چون زياد از قضيه مطلع نيستم امافكر كنم خودتون بتونيد يه راهي پيدا كنيد!!!

ღZAHRAღ
7th November 2010, 10:13 AM
جواب سوالتون يادم رفت :015:

البته بهتره كه شما با كسي ازدواج كنيد كه شما دوستش داريد و اونم به شما بي علاقه نباشه كلا عشق حتما بايد دو طرفه باشه اينكه بعدا عشق به وجود مياد هيچ وقت صد درصد نيست اگه به وجود نيومد چي ؟؟؟
اگه الان اون رو از خودتون نا اميد كنيد بهتر از اينه كه بعدا كه ازدواج كردين بهش بي علاقه باشيد و سرد رفتار كنيد چون اون موقع بيشتر ضربه مي خوره اگه الان شما ردش كنيد بعد از چند وقت به هر حال با كس ديگه اي اشنا ميشه و شانس خوشبخت شدن داره اما اگه شما الان از روي ترحم و دلسوزي قبولش كنيد اون هيچ وقت خوشبخت نميشه خود شما هم خوشبخت نميشيد

يه توصيه هم به شما ميكنم سوتفاهم نشه اما براي اينكه بعدا دوباره چنين مسئله اي پيش نياد تو كلاستون با شاگردانتون جوري رفتار كنيد كه نه خيلي بداخلاق باشيد نه خيلي خودموني اينجوري اون حريم هميشه حفظ ميشه من خودم استادهاي داشتم كه هم جوون بودن هم مجرد اما جوري برخورد مي كردن كه هيچ يك از شاگردانشون به فكر اين مسائل نيفتن

به خصوص اگه شاگردانتون سن كمي دارند چون بيشتر احساسي برخورد مي كنن تا عقلاني...

hamid1379
7th November 2010, 04:29 PM
باسلام

به نظر من با اون خانوم صحبت كنيد ببينيد احساسش در چه حدي هوس يا واقعا عشقه
اگه شرايطش از نظر شما مناسبه و خودتونم بهش بي علاقه نيستيد خوب قبول كنيد با هم بيشتر اشنا بشيد
شايد بعدا شما هم علاقه پيدا كنيد اما اگر واقعا ازش خوشتون نمياد يا شرايطش براي شما مناسب نيست يه جوري به صورتي منصرفش كنيد كه كمترين ضربه رو بخوره اينكه چه جوري نمي دونم چون زياد از قضيه مطلع نيستم امافكر كنم خودتون بتونيد يه راهي پيدا كنيد!!!
خیلی ممنون از جوابتون و جالبه که هم عقیده هستیم من همون کاری که شما الان پیشنهاد دادین را دیروز کردم. فکر کنم احساسش عشقه ولی باز هم بررسی خواهم کرد چون میدونید من زیاد خوش تیپ به قول شما دخترا نیستم و اون خودش میگه که عاشق شخصیت من شده .!! بی علاقه بی علاقه نیستم بهش ولی یکجوری نیست که مثل اون بی قرار باشم کلا احساس زیادی بخصوص از دور بهش ندارم . همین کارا ادامه میدم بهشم گفتم که ما بخصوص من باید بیشتر همدیگر رو بشناسیم حالا بعد ببینیم خدا چی میخاد

ღZAHRAღ
7th November 2010, 04:34 PM
فقط يه چيزي اگه يه مدت گذشت بازم احساسي كه بايد داشته باشيد رو نداشتيد يه جوري منصرفش كنيد تا بيشتر ضربه نخوره

hamid1379
7th November 2010, 04:41 PM
جواب سوالتون يادم رفت :015:

البته بهتره كه شما با كسي ازدواج كنيد كه شما دوستش داريد و اونم به شما بي علاقه نباشه كلا عشق حتما بايد دو طرفه باشه اينكه بعدا عشق به وجود مياد هيچ وقت صد درصد نيست اگه به وجود نيومد چي ؟؟؟
اگه الان اون رو از خودتون نا اميد كنيد بهتر از اينه كه بعدا كه ازدواج كردين بهش بي علاقه باشيد و سرد رفتار كنيد چون اون موقع بيشتر ضربه مي خوره اگه الان شما ردش كنيد بعد از چند وقت به هر حال با كس ديگه اي اشنا ميشه و شانس خوشبخت شدن داره اما اگه شما الان از روي ترحم و دلسوزي قبولش كنيد اون هيچ وقت خوشبخت نميشه خود شما هم خوشبخت نميشيد

يه توصيه هم به شما ميكنم سوتفاهم نشه اما براي اينكه بعدا دوباره چنين مسئله اي پيش نياد تو كلاستون با شاگردانتون جوري رفتار كنيد كه نه خيلي بداخلاق باشيد نه خيلي خودموني اينجوري اون حريم هميشه حفظ ميشه من خودم استادهاي داشتم كه هم جوون بودن هم مجرد اما جوري برخورد مي كردن كه هيچ يك از شاگردانشون به فكر اين مسائل نيفتن

به خصوص اگه شاگردانتون سن كمي دارند چون بيشتر احساسي برخورد مي كنن تا عقلاني...
یعنی میگید درست برعکس این . ولی حس اینکه یک نفر آدمو قبول و دوست داشته باشه هم یک جور حسیه و من نمیدونم چی کارش بکنم .
اتفاقا باور کنید من الان سه ساله تدریس میکنم تو همه جور کلاسی اصلا سرم هم بالا نمیکنم و درست طوری برخورد میکنم که شما گفتین ببینم چه خبره و همه در مورد من میگفتن آدم مغروریه ولی نمیدونم چی شد که این خانم ...

ღZAHRAღ
7th November 2010, 04:47 PM
اين خانم چند سالشونه؟؟

hamid1379
7th November 2010, 08:59 PM
اين خانم چند سالشونه؟؟
سلام خانم بهار ممنونم از اینکه نسبت به پستهای اول شما نیز منطقی به موضوع فکر میکنید . 20 سلشه . راستی من چیکار میتونم بکنم تا احساسی مثل اون داشته باشم چون خیلی میخام کسی را دوست داشته باشم که اونم منو دوست داره . آیا راههایی برای ایجاد این احساس وجود داره ؟ با تشکر

MS37
7th November 2010, 09:15 PM
یه آدم خیلی مهربون و منطقی و خلاصه تو جهان واقعا تک به من گفت عاشق هستی باش هیچ اشکالی نداره اما مواظب باش نه به درس و نه به زندگیت لطمه نخوره چون حتی اگه یه پله هم پایین بی افتی شاید دیگه اون هرگز با تو نباشه و حتی به تو هم فکر نکنه....

omid
7th November 2010, 09:33 PM
سلام
بالاخره با اون ملاقات کردی؟

hamid1379
7th November 2010, 10:05 PM
سلام
بالاخره با اون ملاقات کردی؟
بله قرار ملاقاتشو قبول کردم تا حرف دلشو بشنوم .البته بهش گفتم و میگم که باید منطقی هم فکر کنه . و مواظب باشه به درسشم لطمه نخوره . من هم سعی میکنم بهش فکر کنم

ღZAHRAღ
8th November 2010, 08:09 AM
سلام خانم بهار ممنونم از اینکه نسبت به پستهای اول شما نیز منطقی به موضوع فکر میکنید . 20 سلشه . راستی من چیکار میتونم بکنم تا احساسی مثل اون داشته باشم چون خیلی میخام کسی را دوست داشته باشم که اونم منو دوست داره . آیا راههایی برای ایجاد این احساس وجود داره ؟ با تشکر

سلام

به نظر من لازم نيست كار خاصي بكنيد چون علاقه چيزي نيست كه با زور ايجادبشه اما براي شروع بهتره روي جنبه هاي مثبت اون خانم فكر كنيد و اگه باهم صحبت كرديد بيشتر به مسائلي كه روش هم فكر هستيد و تفاهم داريد بپردازيد

ادم دو نياز مهم داره يكي مورد دوست داشتن قرار گرفتن و يكي دوست داشتن ديگران

ازدواج با كسي كه شما رو دوست داره شايد نيازمورد دوست داشتن قرار گرفتن رو ارضا كنه اما نياز دوست داشتن ديگران رو در شما ارضا نمي كنه براي همين ممكنه به مشكل بخوريد

البته حالا بهتره با هم بيشتر اشنا بشيد شايد بهشون علاقه مند شديد

erfanehh
14th November 2010, 11:11 PM
سلام خیلی خیلی درد سختیه اگه یه دخترعاشق بشه اگه ابراز کنه که فاجعه هست بهترین فکری که پسرمیکنه اینه که دخترترش کرده.اگه پسر مذهبی باشه که اصلا نباید حرف بزنه به توصیه من به کسی که درد منوداره اینه که سکوت کنه وهمه چیزو به خدابسپاره تاهرچی خیرش هست پیش بیاداصلا شاید امتحان الهی واسه خودسازی باشه
وقتی میخاید دختری رونفرین کنیدبگیدالهی عاشق بشی

Heliya
14th November 2010, 11:14 PM
چه تاپیک مسخره ای بابا تو رو خدا اینجا ایرانه
چرا باید یه دختر ایرونی غرورشو لگد مال کنه له کنه خورد و خاک شیر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

erfanehh
14th November 2010, 11:16 PM
البته اول دختربایدمطمین بشه که عاشقه یاتحت تاثیرهیجانه و واسه مطمین شدن باز بایدصبرکنه ببینه باشرایطش میتونه کناربیادرفتاراش روتاییدمیکنه و....

erfanehh
14th November 2010, 11:20 PM
درصورتی غرورش رو له میکنه که بره به طرف بگه وبه عقیده من نباید هیچ وقت این کاروبکنه
ولی این که عاشق میشه دست خودش نیست یه چیزی تواخلاق ورفتاریاحتی قیافه طرف میبینه که دیونش میکنه

erfanehh
14th November 2010, 11:46 PM
دردبزرگیه بزرگ
پدرپدرسوخته بشه عاشقی

ღZAHRAღ
15th November 2010, 04:58 PM
منم با دوستان بالا موافقم

hamid1379
16th November 2010, 03:46 PM
چه تاپیک مسخره ای بابا تو رو خدا اینجا ایرانه
چرا باید یه دختر ایرونی غرورشو لگد مال کنه له کنه خورد و خاک شیر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید چی مسخره است .شما فکر میکنید دروغ کفتم ؟ یا هدفم اینه که غرور خانمها را خدای نکرده لگدمال کنم . من که کاملا منطقی و حساب شده با موضوع برخورد کردم تا نه اون خانم احساساتش جریحه دار بشه نه خودم به مشکل بخورم . همه موارد را هم در نظر گرفتم . اصلا شما با دید مثبت به قضیه نگاه کنید . مگه الان چی شده . بجز من و اون خانم و خدا هیچ کس از این موضوع آگاه نیست و نخواهد بود تا زمانی که تفاهمی ایجاد بشه و اگر نشد حتما صلاح این بوده . شما دارید متعصبانه به موضوع نگاه میکنید . بعدشم شما مطمعن باشید اون خانم اونقدر از من مطمعن بود و هست که اومده اینکار را کرده و خدا را شکر من هم نامردی نمیکنم .

omid
16th November 2010, 04:34 PM
بله قرار ملاقاتشو قبول کردم تا حرف دلشو بشنوم .البته بهش گفتم و میگم که باید منطقی هم فکر کنه . و مواظب باشه به درسشم لطمه نخوره . من هم سعی میکنم بهش فکر کنم
پس مبارکه دیگه
فردا هم عید قربانه
مبارکه مبارک

omid
16th November 2010, 04:38 PM
وقتی دختری عاشق پسری میشه یه حس ششمی این ابراز علاقه رو بهش میرسونهو بلعکس

فقط در این وسط میمونه چطور این موضوع رو به بزرگتر ها انتقال بدن و بنظر من در عشق عاشقی مشکل اصلی پدر و مادر طرفین هستن نه دختر و پسر

nooshin_omega
10th December 2010, 03:06 PM
به نظر من وقتي يه دختر عاشق ميشه نبايد حرفي بزنه چون پسرا ظرفيت ندارن.ولي ميتونه جوري رفتار كنه كه اون پسر بهش علاقه مند بشه و خودش پيشنهاد بده.يعني با رفتارش به پسر اين جرئت رو بده كه بياد جلو.اينجوري غرورشم حفظ ميشه.

hasti.f
10th December 2010, 04:16 PM
متانت یک دختر باعث جلب نظر پسر میشه لازم به ابرازش نیست. البته خب همیشه اینجوری نیست

ღZAHRAღ
10th December 2010, 05:28 PM
با نظر نوشين موافقم 100 درصد

هرمس hermes
10th December 2010, 05:42 PM
درسته که دخترا اگر از یه پسر خوششون میاد نباید بهش بگن. مسئله غرور دخترانه نیست, مسئله اینه که با گفتن این احساس ناب که در دخترا ویژه تر به نظر میرسه ممکنه پسره زیادی مغرور بهشه, خودمونیم فکره بد کنه. اما مشکل اینه که در غیر این صورت او پسر بدبخت حتی اگر از اون خانوم زیبا خوشوش بیاد چهجوری ابراز کنه!!؟؟

ღZAHRAღ
10th December 2010, 05:58 PM
بقيه چه طوري ابراز مي كنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! به همون شكل رايج صحبت كردن حتي اگر اون خانوم جواب منفي بده ايرادي به اون اقا وارد نيست اين مسئله طبيعيه اما اگر موضوع برعكس باشه واسه اون خانوم فاجعه خواهد بود.........

ARASH_zZ
10th December 2010, 06:14 PM
اگه اون پسر اینقدر بی جنبه باشه که در مورد ابراز علاقه یک دختر به خودش فکر و خیال بکنه و مغرور بشه و غیرو و .... اصلا اون علاقه از طرف دختر خانم اشتباهه

اینقدر سنت ها رو جدی فرض نکنید با ابراز علاقه یک دختر به پسر اتفاق خاصی نمیافته. نهایتش اینه که نه بشنوه . اگه دختر علاقه شو به هر طریقی ابراز نکنه فکر میکنید کم از نه شنیدنه؟؟

اصلا چرا دختر باید جلوی پسر فیلم بازی کنه که مثلا بی خیاله نسبت به اون آقا ...که بعد اون پسر بیاد بهش علاقه پیدا کنه چه اشکالی داره خودش بره طرف پسر. ممکنه پسر هیچ وقت از علاقه دختر به خودش باخبر نشه اونوقت چی کار باید کرد دختر باید بشینه کاری نکنه که اگه کاری کنم ممکنه پسر خیالات برش داره؟ چنین پسری لایق عشق هست اصلا؟؟

پسرها هم وژدان و عاطفه دارن و ابراز علاقه بهشون اونقدرا کار خطرناک و مرگباری نیست :D

فراموش نکنید خدیجه از حضرت محمد خواستگاری کرد.

ღZAHRAღ
10th December 2010, 07:07 PM
خودتونم ميگيد حضرت محمد پيامبر كجا پسر هاي امروزي كجا !!!!!!!!!!قياس مع الفارغ نكنيد لطفا

omid
10th December 2010, 07:12 PM
پسر طالبه
دختر مطلوب
پس بهتره از طرف طالب ابراز علاقه بشهبه مطلوب

MAJNOON7
10th December 2010, 09:58 PM
حتما باید به یه زبونی بهش بفهمونه
من دختری رو میخواستم که بهش نگفتم و پرید
و بعد ها فهمیدم دختری منو میخواست و ......

behzad amiri
10th December 2010, 10:06 PM
دختر اهله نازه و پسر ناز كش اما نبايد زياد باشه كه دختر نتونه حرفشو بزنه بايد با رفتارش نشون بده

ARASH_zZ
10th December 2010, 11:49 PM
به هر حال از ما گفتن

اول اینکه بهتره دختر عاشق پسری نشه که وقتی دید یه دختر میخوادش هول کنه سکته بزنه بی جنبه بشه به همه بره بگه و ... این حرفا

دوم اینکه اگه عاشقش شد بره بگه اتفاقی نمیافته نا سلامتی به دیو که ابراز علاقه نمیخواد بکنه اون پسرم یه آدمه هیولا نیست :77:
ممکنه دیگه شوهر خوب گیرش نیاد باید مواظب باشه که پسره نپره

mahlagha
11th December 2010, 08:25 AM
دخترا شکننده تر از آقایون هستن و با یه جواب سربالا یا با یه رفتاری که بعدا ممکنه از آقایون سر بزنه (مثلا اینکه بگن خودت اول پا پیش گذاشتی و تو واسه من هلاک میشدی و این حرفا...) خیلی زود از پا در میان. پس به نفعشونه خودشون پا پیش نذارن.
البته این موضوع هم استثنا داره. دوستی دارم که که دختر اول پا پیش گذاشته و پسره آدم باشعوری بوده الان کنار هم واقعا خوشبختن.

ARASH_zZ
11th December 2010, 10:46 AM
دخترا شکننده تر از آقایون هستن و با یه جواب سربالا یا با یه رفتاری که بعدا ممکنه از آقایون سر بزنه (مثلا اینکه بگن خودت اول پا پیش گذاشتی و تو واسه من هلاک میشدی و این حرفا...) خیلی زود از پا در میان. پس به نفعشونه خودشون پا پیش نذارن.
البته این موضوع هم استثنا داره. دوستی دارم که که دختر اول پا پیش گذاشته و پسره آدم باشعوری بوده الان کنار هم واقعا خوشبختن.

گفتم که اون آقای مورد نظر باید یک سر سوزن هم شده جنبه داشته باشه و اینطوری فکر نکنه
در ضمن این جملات رو ممکنه دختر هم بگه که برام هلاک شدی و ....
به هر حال این که دخترها شکننده تر هستند درسته اگه نه بشنون ناراحت کننده تره

A1one
11th December 2010, 09:58 PM
یه ذره حرفاتون یه طرفه هست.
کمی از دو طرف نگاه کنید.

ღZAHRAღ
11th December 2010, 10:01 PM
از سه طرف هم نگاه كنيد من موافق مهلقا جونم

Game Over
11th December 2010, 10:51 PM
مهلقا راس می گه اگه پسره جنبه شو داشته باشه چه اشکالی داره که اول دختر پا پیش بذاره

Reza.T
11th December 2010, 11:35 PM
از سه طرف هم نگاه كنيد من موافق مهلقا جونم
به نظر من دو طرف باید صـــــــــــادق باشند!!!!!!!!!!
:JC_fan:

ARASH_zZ
12th December 2010, 12:04 AM
مهلقا راس می گه اگه پسره جنبه شو داشته باشه چه اشکالی داره که اول دختر پا پیش بذاره

خوبه دادا از ما که گذشت ولی کار پسرای بعد خودمونو راحت کردیم . دیگه دخترا باید پا پیش بزارن

ماهرو
12th December 2010, 12:15 AM
من کاملا با مهلقا موافقم تا حدودی هم با ارش ولی خودم اصلا برام خوشایند نیست که به یه پسر ابراز علاقه کنم چون واقعا شخصاپسری که جنبه شو داشته باشه ندیدم
البته اینم هست بر فرض به طرف حرفتو بگی و طرف هم قبول نکنه اونوقت یه اسیب جدی به روحیه ی دختر وارد میشه دخترا مثل پسرا خلق نشدن که طاقت شنیدن هر چیزی رو داشته باشن خدا هم میدونه که خواستگاری کردن رو واسه پسر گذاشته نه دختر
ناگفته نماند پیامبر فرمودند اگر کسی رو دوست داری حتما بهش بگو

ara$
12th December 2010, 02:21 PM
سلام

من شخصا هیچ واین کارو نمیکنم
اطرافیانمم که به پسر ابراز علاقه کردن جز ضرر چیزی ندیدن

mahlagha
12th December 2010, 02:35 PM
اینکه دخترها پاپیش نذارند فقط به این دلیل نیست که غرورشون جریحه دار میشه بلکه بعضی مسائل اخلاقی هم این موضوع رو حکم میکنه...

HadeS
12th December 2010, 02:51 PM
دوستان یه طوری حرف میزنن که انگار تا حالا هیچ دختری به پسری ابراز علاقه نکرده !
همیشه حرکت اول با دختراس ! یه اشاره یه لبخند یه تیکه بعدش پسره میره دنبالشو و روابط سالمشون از اینجا شروع میشه !
خواستگاری هم یه بازیه ! یه حرکت فرمالیته که بله ما دخیه شما رو میخوایم ! در حالی که قبلش همه چی تموم شده ! و یه چیز دیگه یه طوری درباره ی دخترا صحبت میکنین که معلومه اصن برخورد نداشتین ! دخترا شکننده ترن ؟ پسرا براشون مهم نیس ! این یه چیز دو طرفس !فقط دخترا بلد ترن چیجوری به همه نشون بدن ضربه ی عشقی خوردن !

دخترا مثل پسرا خلق نشدن که طاقت شنیدن هر چیزی رو داشته باشن

آره ! دخترای معصوم مظلوم مملو از عشق که آفتاب مهتاب ندیدن نمیتونن جواب رد بشنون ! براشون سنگینه ! آخه تا حالا هیچ رابطه ای با جنس مخالف نداشتن ! چقدم که تو جامعه ی ما زیادن !

ara$
12th December 2010, 02:56 PM
شما چقدر دلت پره؟

mahlagha
12th December 2010, 03:00 PM
بحث این نیست که تو جامعه ی ما چی زیاده. بله اگه از اون نظر بگی بیشتر موقع ها دخترها هستن که با ادا هاشون پسرا رو دنبال خودشون میندازن.مخصوصا که این روزا دیگه به طور مستقیم پیشنهاد دوستی هم میدن.
ولی بحث ما سر اینه که روش صحیح ابراز علاقه یک دختر به پسر چی میتونه باشه.اصلا این کار صحیح هست یا نه؟

HadeS
12th December 2010, 03:15 PM
شما چقدر دلت پره؟

نه !
برام عجیبه که چطور بعضی ها این حرفا رو میزنن ! واقعا اینه جامعه ی ما !
در ضمن تو هر تاپیکی میری یکی بر میگرده به اصطلاح تیکه ای بار پسرا میکنه !
احترام احترام میاره ! انتقاد کنید ولی با احترام

بحث این نیست که تو جامعه ی ما چی زیاده.
ولی بحث ما سر اینه که روش صحیح ابراز علاقه یک دختر به پسر چی میتونه باشه.
منم توی بحثتون شرکت نکردم دیدم نظرات بچه ها عجیبه نظرمو درباره ی نظرا دادم !

mahlagha
12th December 2010, 03:19 PM
لطف کردین.
خب تو بحث هم شرکت کنین.به نظر شما درسته که اول یه دختر پا پیش بذاره؟

joyue
12th December 2010, 03:20 PM
من میگم آدم باید به طزفش ابراز علاقه بکنه اما سر جای خودشو وبه آدمی که ارزش داشته باشه نه اینکه تا دو روز با یکی بود بگه دوست دارم.

joyue
12th December 2010, 03:21 PM
نه معلومه که اول باید پسر بگه

HadeS
12th December 2010, 03:25 PM
ممنون از پیشنهادتون !

در این مورد نظر خاصی ندارم ! ! ( نظرم نمیاد )

joyue
12th December 2010, 03:26 PM
دمت گرم موافقم صد در صد:023:

A1one
15th December 2010, 12:38 AM
فقط در مورد حرف صفحه هفت که دخترا شکننده تر هستند درست اما موارد استثنا هم وجود داره.
و در مورد سوالت هم بگم که اگر پسره شعور داشته باشه صد در صد به یه جای خوب می رسن اگه دختره پا پیش بزاره.

ღZAHRAღ
15th December 2010, 11:03 AM
اگه نداشت چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ARASH_zZ
15th December 2010, 11:29 AM
من اگه دختر بودم به پسری که شعور نداشت فکر هم نمیکردم. منظور پسرایی هستن که شعور و جنبه داشته باشن. البته ببخشید بلانسبت گل پسرای سایت. برعکسشم صادقه ممکنه پسری دختری رو بخواد و دختر خانوم شعور نداشته باشه در هر صورت غلطه. البته بازم بلانسبت دخترخانومای سایت.

=============================

از اینا گذشته اون همه پست داده بودیم اینجا چرا پستهامون پاک شدن؟!
:026:

helma24
15th December 2010, 12:04 PM
من تاحالا عاشق نشدم ولی ترجیح میدم اگه عاشق شدم طرفم بیاد جلو
نظر شماچیه؟

ღZAHRAღ
15th December 2010, 04:52 PM
منم باهات موافقم سحر جان

در ضمن اقا ارش فكر نمي كنم پستي حذف شده باشه در صفحات قبل هست

ARASH_zZ
15th December 2010, 05:22 PM
منم باهات موافقم سحر جان

در ضمن اقا ارش فكر نمي كنم پستي حذف شده باشه در صفحات قبل هست

یه سری پستها حذف شدن
یکیش همون بود که گفته بودم دیگه پست نمیزارم. مطمئنم یه سریا حذف شدن :026:

ARASH_zZ
15th December 2010, 05:28 PM
من تاحالا عاشق نشدم ولی ترجیح میدم اگه عاشق شدم طرفم بیاد جلو
نظر شماچیه؟

الان موضوع این تاپیک اینه که اگه شما یعنی یه دختر خانوم عاشق بشه چی کار باید بکنه. شما هم همین سوالو دوباره مطرح کردی. خودتون جواب بدین . اگه یه دختر عاشق بشه چی کار باید بکنه که پسر متوجه بشه؟
اینکه بره باهاش در میون بزاره رفتار زیباتریه یا مثلا لبخند بهش بزنه و ادا و اشاره بهش بکنه ؟! یا غیر مستقیم بهش بفهمونه
شما هر راه حلی به ذهنتون میرسه بگین. دلیلشم بگین لطفا

ممنون :189:

MAJNOON7
15th December 2010, 10:19 PM
قبلا گفتم بازم میگم
دختره باید به هر زبونی که واسش ممکنه بگه وگرنه هر دو طرف میسوزن
باید بگه آقا
باید بگه

HadeS
16th December 2010, 12:18 AM
من اگه دختر بودم به پسری که شعور نداشت فکر هم نمیکردم.

من یه چیزی رو متوجه نمیشم یعنی چی شعور نداشت ؟ پس چطوری شما عاشقش شدی ؟
فقط قیافه ؟؟؟
اگه عاشقش شدی پس عاشق رفتارشم شدی ! شعور نداره دیگه چیه ؟ یعنی اگه پسره بات حال نکرد میشه بیشعور ! این یه چیز سادس ! میری جلو یا پسره می پذیره تو رو یا نه ! هیچ ربطی به شعورش نداره از نظر من !

ARASH_zZ
16th December 2010, 08:19 AM
من یه چیزی رو متوجه نمیشم یعنی چی شعور نداشت ؟ پس چطوری شما عاشقش شدی ؟
فقط قیافه ؟؟؟
اگه عاشقش شدی پس عاشق رفتارشم شدی ! شعور نداره دیگه چیه ؟ یعنی اگه پسره بات حال نکرد میشه بیشعور ! این یه چیز سادس ! میری جلو یا پسره می پذیره تو رو یا نه ! هیچ ربطی به شعورش نداره از نظر من !

یکی از دوستان پرسید اگه پسر شعور کافی نداشت بازم درسته که بری بهش ابراز علاقه کنی؟!
منم خودمو جای یه دختر گذاشتم و گفتم اصلا عاشق همچین پسری نمیشدم.
این که پسری جنبه نداره شعور نداره خوب معلومه آدم همچین کسی رو کنار میزاره نه اینکه بره بهش ابراز علاقه کنه. بعضی خانومها به این دلایل یا شاید بهانه بحث رو منحرف میکنن

A1one
16th December 2010, 11:13 PM
خلاصه ختم کلام اگر واقعا فکر می کنی طرف مقابلت رو دوست داری اشتباه می کنی که بهش نگی دوسش داری.
چه پسر چه دختر اگر واقعا طرفت رو دوست داری بهتره بگی.چون بعدا خودت پشیمون می شی.
من خودم به طرف مقابلم ابراز علاقه کردم اونم پس از مدتی من رو پس زد.من ضربه های سختی خوردم.مثلا امتحانای ترم دو سال پیش رو از دست دادم.تابستون رو هم از دست دادم.الان هم دپرس و غمگین و تنهام از اون موقع.
بدیش هم اینه که به دلیل نسبت فامیلی دوری که داریم بیشتر مهمونی های خانوادگی می بینمش و دردم تازه می شه.

با تمام این حالایی که دارم بازم می گم کاره درست رو انجام دادم چون بعدا پشیمون می شدم.

A1one
17th December 2010, 12:13 AM
ابراز علاقه به پسر بی جنبه چیزی نداره جز اینکه:
شخصیتت خورد میشه ... هزار جور حرف و حدیث پشت سرت میگن ..... خلاصه همه ی جوری چپکی نگات میکنن ... بعدشم دیگه کسی محلت ...

اگر پسره به قول شما بی جنبه است چرا عاشقش می شین؟

A1one
17th December 2010, 12:22 AM
نگفتم که همه بی جنبن!! حالا کی عاشق شده.

خیلی خب هر وقت شما از هرکی خشتون اومد بش بگین از ما گفتن بود.

منم نگفتم عاشق شدین.
گفتم اگر پسری به قول شما بی جنبه باشه دختری بهش علاقه مند نمی شه.

ARASH_zZ
17th December 2010, 12:35 AM
اگه این جوری باشه که خیلی خوبه دیگه مشکلی نیست.

ولی موندم واسه چی بیشتر دخترایی که این کارو میکنن واسه چی بعدش این قدر پشیمون میشن!!!

چون قبلش فکر نمیکنن و نمیمونن که پسر رو خوب بشناسن
در ثانی بعد هر تقاضایی امکان نه شنیدن هست. این چیز عجیبی نیست
برای پسرها هم هست

A1one
17th December 2010, 12:38 AM
خوب ببخشید این رو می گم ولی بعضی وقتا هم مشکل از دختر هست.
منظورم این نیست که همه دخترا این جورین ولی بعضی هاشون این طورین.
یه قسمتیشون هم متاسفانه به همون دسته ای که به قول شما بی جنبه هستن علاقه مند می شن.
همون طور هم که آرش گفت یه دسته هم با نه مواجه می شن.
که این در مورد خوده من اتفاق افتاد.

ولی بازم من سره حرفی که زدم هستم.اگر عاشق شدی و ابراز نکردی در آینده باعث پشیمونیت می شه.

A1one
17th December 2010, 12:51 AM
ای بابا.
جوری حرف می زنین انگار تمام دخترا حساس و لطیف هستن و تمام پسرا بی جنبه هستن و با احساسات دخترا بازی می کنن.
خوب این هم تو پسرا هست هم تو دخترا.البته تو دخترا بیشتر هست.
و همون طور که گفتین باید شخصیت طرف رو آنالیز کنه بعد رفلکس نشون بده.
چه دختر چه پسر.

alirezasj
25th December 2010, 12:27 AM
اگه دختر نگه چه احساسی داره ک پسر از کجا بفهمه که اون دختر دوسش داره به نظره من باید بگن البته نظر منه نمیخوام به دخترای مهترم توهین کنم

alirezasj
25th December 2010, 12:32 AM
3 سال پیش یکی از دخترای دوستای خانوادگیمون اومد و به من گفت که دوسم داره و من با اینکه علاقه ای بهش نداشتم عشقشو قبول کردم و نا گفته نمونه که بعد از 2 ماه منم عاشقش شدم وقتی دیدم که از این موضوع که پا پیش گذاشته ناراحته به دروغ گفتم که من قبل از اینک تو عاشقم باشی عاشقت بودم .با این دروغم از ناراحتیش کم کردم .قرار بود امسال باهم ازدواج کنیم اما همون دختری که به من ابراز عشق کرد الان میخواد ازم جدا بشه منم جلوشو نمیگیرم

رامین60
4th January 2011, 02:55 AM
بنظر من عشق معنی نداره. اکثر روابطی که پایدار مونده توشون عشق نبوده بلکه دوست داشتن بوده. عشق زود گذره. زود میاد زودم میره. دوست داشتن پایداره. تا آخر عمر باهات میمونه.

به همه دوستانم توصیه می کنم اگه دونبال فردی برای ازدواج هستید، به خودتون بگید من چه دلیل منطقی دارم که این خانم یا آقا را دوست دارم؟

اگه جواب این پرسش براتون مجهول بمونه، متاسفانه تو زندگیه آیندتون همیشه مشکل دارین. چون همیشه فکرتون درگیره که چرا باید تا آخر عمرم با این فرد باشم؟ با کوچیکترین تلنگری رابطه به طلاق می رسه.

mahlagha
8th January 2011, 12:43 PM
دوست خوب داشتن بهتر از تنهایست و تنهایی بهتر از دوست بد داشتن
این در مورد همه صدق میکنه
هم دختری که از پسری خوشش میاد باید اینو بدونه هم پسری که به دختری علاقمند هست
یعنی باید شخصیت طرف رو در نظر گرفت نه دختر یا پسر بودنش رو

Davood_titan
9th January 2011, 12:00 PM
من که تو این چند سال عمرم ندیدم دختر عاشق پسر بشه

mahlagha
10th January 2011, 01:06 PM

چرا اتفاقا زیاده....

ARASH_zZ
10th January 2011, 01:15 PM

حتما دقت نکردی داداشم
یعنی کلا دقت نکردیا شما nish
پستتو خوندم قیافه ام این شکلی شد:

:019::049::038::109:

mahlagha
10th January 2011, 01:21 PM
بله مثلا ببین خود آرش چندتا دختر هلاکش شدن!!!!!!!
مگه نه داداشم؟؟؟

ARASH_zZ
10th January 2011, 01:36 PM
بله مثلا ببین خود آرش چندتا دختر هلاکش شدن!!!!!!!
مگه نه داداشم؟؟؟

آره آبجی

دیگه کسی ندونه شماها که باخبرین از اوضاع من
خودمم دوست ندارم اینجور بشه ولی چه کنم خودشون بهم گیر میدن و ابراز علاقه میکنن :026:

Davood_titan
10th January 2011, 08:59 PM
حتما دقت نکردی داداشم
یعنی کلا دقت نکردیا شما nish
پستتو خوندم قیافه ام این شکلی شد:

:019::049::038::109:

چی بگم nish
شما خاطر خواه داری ما که نداشتیم :07:

mohammadali110
28th January 2011, 05:26 PM
به نظر من دخترها تا وقتی میخوانت که تنهاهستن

وقتی بهتراز تو گیرشون اومد ولت میکنن

همه ابراز علاقشون کشکه

alirezasj
28th January 2011, 07:32 PM

همه ابراز علاقشون کشکه

1000% باهات موافقم:047:

mahlagha
15th February 2011, 12:42 PM

همه ابراز علاقشون کشکه

ببخشیداااا
ولی اینی که شما می فرمایید در مورد آقایون بیشتر صدق می کنه:026::026::026::026:

moh3n
15th February 2011, 01:09 PM
مه لقا جون قبول کن که پسر ها عاشق تر میشن
این چیزیه که اثبات شده
ولی قبول دارم که از لحاط تحمل دوری و جدایی دختر ها بیشتر سختی میکشند

BRIGHT STAR
15th February 2011, 04:02 PM
مه لقا جون قبول کن که پسر ها عاشق تر میشن
این چیزیه که اثبات شده
ولی قبول دارم که از لحاط تحمل دوری و جدایی دختر ها بیشتر سختی میکشند
هيچم اين طور نيست

moh3n
15th February 2011, 04:05 PM
چی بگم
منم اگه دختر بودم قبول نمیکردم خب:053:

ehsankia
16th February 2011, 06:35 PM
قضیه چیه؟

hamid_sm
16th February 2011, 07:00 PM
به نظر من رک بهم بگن فرقی هم نميکنه پسره يا دختر بلاخره همه آدمن ديگه

Heliya
16th February 2011, 08:22 PM
به نظرم آقایون هرچقدرم بگن ابراز علاقه خانومها به آقایون اشکالی نداره
وقتی نوبت خودشون بشه
یه دختر بهشون ابراز علاقه کنه خودشون میگیرنو.....
خودتون دیگه تا تهشونو بخونین.....

Davood_titan
17th February 2011, 07:30 PM
به نظرم آقایون هرچقدرم بگن ابراز علاقه خانومها به آقایون اشکالی نداره
وقتی نوبت خودشون بشه
یه دختر بهشون ابراز علاقه کنه خودشون میگیرنو.....
خودتون دیگه تا تهشونو بخونین.....

نمیشه همه ی پسرا رو یه جور دید

در آستانه عشق
18th March 2011, 10:53 PM
سلام من عضو جدیدم
دانشجوی ترم چهارم روانشناسی
چون خودمم اسیر وضعیت بد بد بد عشق یه طرفه اونم از نوع دانشجوییشم دوست دارم هم راهکار بدم وهم یاد بگیرم
نه میشه گفت باید در مقابل عشقت سکوت کنی ونه فریاد بزنی..
شاید اولین کار آرامش باشه..
بعد از اینکه یاد گرفته آرامش همراه با متانت رو یاد بگیری و واسه جلب توجههش دادو بیداد نکنی 10 درصد راهو رفتی
ولی هنوز 90 درصدش مونده
اگر دانشجو بودی مثل من ،سعی نکن کلاساتو واسه اون لغو کنی ولی تا میتونی باهاش واحد مشترک بردار بذار ببینتت،
همیشه این آویزه گوشم بوده تلاش کنم ولی اسیر کسی که 100 در 100 نیست نشم

ehsankia
1st April 2011, 10:54 AM
این تاپیک رو 2 سال پیش خودم زدم والان به این نتیجه رسیدم که توی ایران اگه هستی فقط پسر

اما توی اونور هر دو طرف

فرهنگ اینطوری هستش

helma24
1st April 2011, 12:39 PM
به نظرمن هیچ پسری ارزش ابرازعلاقه نداره حتی اگه واسش بمیری !!!!!!!!!
اینویکی از مدیرای سایت بهم ثابت کرده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یک دختر خوب
17th April 2011, 04:19 PM
پسری رو دوست دارم نمدونم اونم منو دوست داره یا نه بین اسمون و زمین گیر کردم کمک میخوام

Heliya
17th April 2011, 04:28 PM
نمیشه همه ی پسرا رو یه جور دید

همین خود شما اگه یه همچین اتفاقی واست بیفته چه کار می کنی؟

HadeS
18th April 2011, 12:21 PM
به نظرم غرور در هر دو جنس تو ایران بیداد میکنه !
چه دختر چه پسر !
به نظرم نباید الکی و بیخود موضع گیری کرد خیلی ها تو این تاپیک گفتن عمرا پسرا ارزششو ندارن و ما غرورمون اجازه نمیده و فلان ولی همه شون تو امضاهاشون فقط از عشق و عاشقی حرف میزنن !
به نظرم حتما ابراز علاقه کنین و سعیتونو بکنین حالا یا پسره قبول میکنه یا نمیکنه دیگه !

demis roussos
18th April 2011, 09:53 PM
عجب داستانیه!
یعنی هر پسری جواب رد داد نتیجه میگیرید بی شعوره و جنبشو نداشته البته جواب رد دادنم روش خودشو داره منتها همون طور که خیلی از دخترا به پسرها جواب رد میدن این حق و برای طرف مقابل هم قائل باشید قرار نیست چون یه دختر به یه پسر میگه دوست دارم حتما" عشق دو طرفه بوجود بیاد.
به نظر من قبل از اینکه دنبال ظرفیت پسر مقابل باشیم بهتر اینه که ببینیم خودمون ظرفیت نه شنیدن داریم یا نه!
اگه قصد دارید فرهنگ جدیدی تو روابط نسل جدید ایجاد کنید باید خیلی از مسائل احساسی رو کنار بزارید.

Heliya
18th April 2011, 10:17 PM
مرسی جواب سالی واقعا منطقی بود
فکر کنم این بهترین جواب واسه این تاپیک بود
مرسی

Emotional Winter
18th April 2011, 10:24 PM
موافقم
پسرا دختری که خوششون بیاد الکی رد نمی کنند.ولی همیشه یادشون میمونه که . . .
واقعا یه دختر توانایی روحی برای نه شنیدن نداره.با این که خودم جسارت یه همچین کاری رو دارم ولی اصلا درست نمی دونم.

HadeS
18th April 2011, 11:47 PM
سالی خوب گفتی ولی یه چیزی هس که رو نروه آدمه اونم نظر بعضی از بچه هاس که فک میکنن خیلی باحاله که میگن بله من بسیار مغرورم و اون پسر هر کیم میخواد باشه ارزششو نداره و عمرا !
آخه هیچ دختری نیس که قفل یه پسر نباشه !
یه جوری میشم بعضی پستا رو واقعا میبینم ...

demis roussos
18th April 2011, 11:59 PM
حامد جان میشه هم مغرور بود هم قفل یه پسر بود آخه موضوع اصلا" رو کم کنی که نیست
موضوع اینه که تمام انسانها همیشه عاشق بهترین ها میشن چه پسر و چه دختر ولی این غرور نباید دلیل بشه که به هر جنسی توهین بشه شاید طرف مقابل اصلا" از اون بنده خدا خوشش نیاد یا شاید اصلا" دنبال عشق و عاشقی نباشه

HadeS
19th April 2011, 12:05 AM
اصن منظور من همینه میگن خوشو میگیره جواب منفی میده آخه اگه بات حال کنه که جواب منفی نمیده یا قیچی نمیکنه تورو!

اصن حرف من این بحث نیس حرفم اینه که انتقاد کنیم حرف بزنیم ولی توهین نکنیم .

اصلا واسم مهمم نیستا ولی رو مخمه این بحث

demis roussos
19th April 2011, 12:14 AM
ولی من همیشه به دوستانم هم توصیه کردم تو همین تالار هم تو شب زنده دارا بحثشو داشتیم یه شب اونم اینکه همیشه سعی کنید درگیر عشقی بشین که دو طرفه باشه.
منظور از دو طرفه هم اینه که عشق واقعی غرور نمیشناسه دو طرف در کنار هم یکی میشن و با روح های خود ارتباط برقرار میکنن.
عشقی که از ارتباط یک سویه بوجود بیاد و داد و ستد توش نباشه به هیچ جا نمیرسه.
البته به یه جا ممکنه برسه اونم اینکه آدم شاعر خوبی بشه

Emotional Winter
19th April 2011, 12:22 AM
دقیقا.اگه پسره عاشق نباشه و جواب رد بده دختره خورد میشه!
خودم این کار رو کردم.ولی میدونستم طرف گرفتارمه!ولی فقط گفتم دوستش دارم نه پیشنهاد دوستی.
رفتارش بی نهایت زیبا بود!

pasalar
23rd April 2011, 09:08 PM
خوب من پسرم و به عنوان طرف مقابل نظرم اینه:
فقط باید رفتارشو طوری تغییر بده که اون
پسر عاشقش بشه بدون اینکه از حس دختر با خبر بشه

abdolah
23rd April 2011, 09:19 PM
روش ابزار علاقه هیچ وقت کار مشکل نبوده..قبولش از طرف مقابل مشکل اصلیست..
تقریبا همه به جنس مخالفشون یه حسی دارن..فقط اندازش تو ادامای مختلف فرق داره...این اندازه رو ما تعیین میکنیم..!

ŸashaR
23rd April 2011, 09:30 PM
4 5 صفحه اول تاپیک رو خوندم; بعضیا با اون افکارشون !! نمیدونم چی بگم بهشون... :053:

عجب داستانیه!
یعنی هر پسری جواب رد داد نتیجه میگیرید بی شعوره و جنبشو نداشته البته جواب رد دادنم روش خودشو داره منتها همون طور که خیلی از دخترا به پسرها جواب رد میدن این حق و برای طرف مقابل هم قائل باشید قرار نیست چون یه دختر به یه پسر میگه دوست دارم حتما" عشق دو طرفه بوجود بیاد.
به نظر من قبل از اینکه دنبال ظرفیت پسر مقابل باشیم بهتر اینه که ببینیم خودمون ظرفیت نه شنیدن داریم یا نه!
اگه قصد دارید فرهنگ جدیدی تو روابط نسل جدید ایجاد کنید باید خیلی از مسائل احساسی رو کنار بزارید.

مرسی آقا سالی

hamid1379
16th July 2011, 07:57 PM
با سلام بعد 7-8 ماهی که اون خانم و اومد پیشنهاد داد و ما باهم آشنا شدیم .فقط الان اینو میتونم بگم که خدا واسطه بین ما شد و باعث شد من فرشته زندگیمو پیدا کنم . والان شکر خدا و با توکل بخدا به زندگی آیندمون می اندیشیم . فقط خواستم تجربه خودمو بگم و اینکه اگه یک دختر خانمی واقعا از لحاظ منطقی و احساسی ، احساس کنه که کسی رو دوست داره باید بعد بررسی همه موارد با درنظر گرفتن همه شرایط محبت خودشو بیان کنه . وفرد مقابل هم پس از بررسی معیلرها و سلایق خود و گذشت زمان و اشنایی میتونه تصمصیم درست بگیره و با کمک خدا به خوشبختی میرسند . خدا همه دخترو پسرها رو خوشبخت و سلامت و شاد بکنه

ashegh_aghl
17th July 2011, 05:13 PM
علاقه چیزی نیست که ابرازش کنی ...
وجودت ازش سرشار میشه...
طرفت لیاقت داشته باشه میفهمه ...

sadafi
17th July 2011, 05:27 PM
همه حرفا که آخه گفتنی نیست (سیاوش قمیشی)

Heliya
17th July 2011, 05:30 PM
خوب من پسرم و به عنوان طرف مقابل نظرم اینه:
فقط باید رفتارشو طوری تغییر بده که اون
پسر عاشقش بشه بدون اینکه از حس دختر با خبر بشه

به نظرم نظرتون یکی از سنجیده ترین و بهترین پاسخها به سئوال این تاپیک بود
مرسی :2lxe53l:

Powerful
17th July 2011, 05:50 PM
تاپيك بسيار جالبي بود از همه تشكر ميكنم واقعاً مفيد بود واسم.

Zahra R S
17th July 2011, 05:51 PM
اره ممنون تاپیکه جالبیه

ladybird
17th August 2011, 11:12 PM
کم کم دخترابایدبرن خاستگاری....:07:

myio_to
3rd September 2011, 12:56 AM
من یک پسر هستم به علت شرایت روانیم(فقط روانی) تا به حال با هیچ دختری رابطه نداشتم ولی یکی رو خیلی دوست دارم به این خواهر غزیزم هم توسیه می کنم که به هیچ وجه به یک پسر علاقش رو نشون نده چو از نزر من از چشم پسری که حتا دوسش داره هم می یوفته

ولی با علایمی مثل هی جلوش سبز شدن یا موقع دیدنش هزارتا رنگ شدن یا موقع دیدنش دستو پات رو گوم کردن یا برای دو ثانیه نتونستن تو چشماش خیره شدن و...(شعار نیست من واقعن همین جوریم)

دارم سخنی با تو گفتن نتوانم

وین درد نهان سوز نهفتن نتوانم

Heliya
3rd September 2011, 01:19 AM
یه پسر اگه شمارونخواد (چه ظاهری چه غیر ظاهری)به هیچ وحه نمیتونین توش نفوذ کنین
از من به شما نصیحت

mina29
3rd September 2011, 01:50 AM
به نظر من واقعا ديوانگيه به پسري بگي دوستت دارم
بيش از 90 درصد دخترا با شنيدن نه دو سومه انرژي شونو از دست ميدن من اينو خودم به عينه ديدم

ماری تاری
3rd September 2011, 02:11 AM
من نمیدونم چی بگم چون تاحالا به کسی ابراز علاقه نکردم و دوس ندارمم بکنم

helma24
3rd September 2011, 10:34 AM
ابراز علاقه به پسری که احتمالشوبدی جنبه داره ممکنه بدنباشه ولی ابراز علاقه به پسریکه میدونی جنبه نداره ته ته ته دیوونگیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ماری تاری
3rd September 2011, 10:36 AM
بنظر من بد ترین چیز واسه یه دختر اینه که به یه پسر که علاقه ای بهش نداره بگه دوست دارم

tik tik
3rd September 2011, 10:45 AM
من نمیدونم چی بگم چون تاحالا به کسی ابراز علاقه نکردم و دوس ندارمم بکنممنم همینطور...:040:

3piD Banoo
3rd September 2011, 11:02 AM
من تو یه کتاب روانشناسی خوندم که اگه یه پسر یه دخترو دوست نداشته باشه دختره هرکاری هم بکنه باز مهرش به دل پسره نمیفته اما اگه یه دختر یه پسرو دوست نداشته باشه امکانش زیاده که بعد از دیدن محبت از طرف پسر به پسره علاقمند شه حالا در چه حد اینم وضوع صادقه دیگه خودمم نمیدونم...
ولی بنظر من اشکالی نداره به یه پسر ابراز علاقه کرد من خودم تاحالا تجربه نکرم و واقعا حت فکرشم اذیتم میکنه...نمگم شکستنه غروره ولی واقعا گفتن دوستت دارم به یه پسر کار سختیه اما ناگفته نماند که من خودم از یه پسر شنیدم که اتفاقا دوست داره که طرفش بهش بگه دوسش داره و این موضوع هیچ اختلالی تو حسش نسبت به طرفش ایجاد نمیکنه!!!

hamid_sm
3rd September 2011, 11:03 AM
به نظر منم هیچ اشکال نداره فقط طرف نباید بی جنبه باشه ( کاملا با نظر سحر خانم موافقم)
ابراز علاقه به پسری که احتمالشوبدی جنبه داره ممکنه بدنباشه ولی ابراز علاقه به پسریکه میدونی جنبه نداره ته ته ته دیوونگیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3piD Banoo
3rd September 2011, 11:07 AM
آخه آدم از کجا بفهمه طرف با ظرفیته یا نه....بعضیا ظرفیت همه چی رو دارن و تو فک مکنی باجنبن اما این جمله رو که میشنون رفتار کاملا متفاوتی دارن !!!

helma24
3rd September 2011, 11:16 AM
ادم به هرکسی نباید ابراز علاقه کنه به کسی ابراز علاقه میکنه که روش شناخت هم داشته باشه از روهمون شناخت میشه اینو فهمید

call of duty
3rd September 2011, 11:21 AM
ابراز علاقه دختر به پسر!
نمیدونم کار خوبیه یا نه ولی من خودم به پسری که علاقه داشتم با کلی واسطه ابراز علاقه کردم اون واسطه ها هم اصلا اسمی از من پیش اون پسر نبردن و فقط بهش گفته بودن فلانی دختر خوب و خونواده داریه اونم تو یه مهمونی منو دید و پسندید
بعدشم که خواستگاری و عقد و عروسی
الآن دو هفتس که با هم ازدواج کردیم
حتی روح همسرم هم خبر نداره که پیشنهاد ازدواج از طرف من شروع شد

Jasi
3rd September 2011, 11:30 AM
من به پسرا به چشم یه برادر بهشون نگاه می کنم و به خاطر همین خیلی راحتم.
خوشم نمی اید که به کسی ابراز علاقه کنم تا به حال هم نه به دختری و نه به پسری این کار رو نکردم.

3piD Banoo
3rd September 2011, 11:46 AM
ادم به هرکسی نباید ابراز علاقه کنه به کسی ابراز علاقه میکنه که روش شناخت هم داشته باشه از روهمون شناخت میشه اینو فهمید

خوب میگم که آخه بعضیا این موضوع واسشون با همه چی فرق داره !!! تو همه ی روابط خوبن اما به محض اینکه بفهمن یه نفر داره به ه چشم دیگه نگاشون میکنه کلا عوض میشن!!!

3piD Banoo
3rd September 2011, 11:48 AM
من به پسرا به چشم یه برادر بهشون نگاه می کنم و به خاطر همین خیلی راحتم.
خوشم نمی اید که به کسی ابراز علاقه کنم تا به حال هم نه به دختری و نه به پسری این کار رو نکردم.

عزیزم امروزه دیگه همه با هم راحتن بحث راحت بودن نیست...
بلاخره آخره آخرش آدم یه روزی یه جایی پاش سر میخوره و یه احساس خاص به یه کسی پیدا میکنه!!!

Amelie
3rd September 2011, 12:27 PM
ابراز علاقه دختر به پسر!
نمیدونم کار خوبیه یا نه ولی من خودم به پسری که علاقه داشتم با کلی واسطه ابراز علاقه کردم اون واسطه ها هم اصلا اسمی از من پیش اون پسر نبردن و فقط بهش گفته بودن فلانی دختر خوب و خونواده داریه اونم تو یه مهمونی منو دید و پسندید

بله !! بالاخره يه حركت درست ديديم !!

Jasi
3rd September 2011, 12:29 PM
عزیزم امروزه دیگه همه با هم راحتن بحث راحت بودن نیست...
بلاخره آخره آخرش آدم یه روزی یه جایی پاش سر میخوره و یه احساس خاص به یه کسی پیدا میکنه!!!

اره می دونم ولی الان زوده هنوز.:6qwup3:

mahlagha
3rd September 2011, 03:05 PM
ابراز علاقه دختر به پسر!

عزیزم تو مدیون اطرافیان خوبت هستی که اینقدر رازدار و با فرهنگ بودن وگرنه یک آبروریزی میشد که نگو....
دیدم دخترایی رو که به دوستشون اعتماد کردن و احساسشونو گفتن بعد با یه دهن دلقی و کج فهمی کلی ناراحتی پیش اومده... مخصوصا اگه به گوش پسره یه جور ناجور رسیده باشه که دیگه هیچ...

call of duty
4th September 2011, 09:31 AM
عزیزم تو مدیون اطرافیان خوبت هستی که اینقدر رازدار و با فرهنگ بودن وگرنه یک آبروریزی میشد که نگو....
دیدم دخترایی رو که به دوستشون اعتماد کردن و احساسشونو گفتن بعد با یه دهن دلقی و کج فهمی کلی ناراحتی پیش اومده... مخصوصا اگه به گوش پسره یه جور ناجور رسیده باشه که دیگه هیچ...
اینم هست ولی اولا اونی که باهاش ازدواج کردم پسرعموم بود نه یه غریبه بعدشم همه میدونستن که من از بچگی آرزوم بود عروس خونواده ی عموم باشم و اگه کسی هم بهش میگفت یا خودش میفهمید اتفاق خاصی نمیفتاد چون از بچگی اسمش روم بود

helma24
5th September 2011, 09:47 AM
خوب میگم که آخه بعضیا این موضوع واسشون با همه چی فرق داره !!! تو همه ی روابط خوبن اما به محض اینکه بفهمن یه نفر داره به ه چشم دیگه نگاشون میکنه کلا عوض میشن!!!
بنظر من ادمی که بایه ابراز علاقه ازطرف دختراخودشو خراب میکنه ارزش جواب سلامم نداره!

ati 68
3rd November 2011, 10:15 PM
پسرا وقتی میفهمن ی دختر عاشقشونه جذبش نمیشن ولی اگه بی توجهی ببینن واسه جلب توجه و محبت هر کاری میکنن

ati 68
3rd November 2011, 10:30 PM
من یک پسر هستم به علت شرایت روانیم(فقط روانی) تا به حال با هیچ دختری رابطه نداشتم ولی یکی رو خیلی دوست دارم به این خواهر غزیزم هم توسیه می کنم که به هیچ وجه به یک پسر علاقش رو نشون نده چو از نزر من از چشم پسری که حتا دوسش داره هم می یوفته

ولی با علایمی مثل هی جلوش سبز شدن یا موقع دیدنش هزارتا رنگ شدن یا موقع دیدنش دستو پات رو گوم کردن یا برای دو ثانیه نتونستن تو چشماش خیره شدن و...(شعار نیست من واقعن همین جوریم)

دارم سخنی با تو گفتن نتوانم

وین درد نهان سوز نهفتن نتوانم من ب عنوان ی دختر کاملا باهات موافقم

nargesss
3rd November 2011, 10:32 PM
اگه مطمئن باشی طرفت دوستت داره ابراز علاقه به همدیگه محبت و بیشتر میکنه اونموقع اس که حاضری واسه طرفت جوونتم بدی.

mehran_s65
3rd November 2011, 10:45 PM
به نظر من ابراز علاقه های این دوره زمونه بی شباهت به امور"سیاستی" نیست!!!

Athena_x
3rd November 2011, 10:58 PM
اصلا عشق و علاقه به هیچ دردی نمیخوره چون بعدش درد همراشه

ehsanemohammadi
3rd November 2011, 11:34 PM
با عرض معذرت خدمت استادان محترم.من با آقای محترمی که در مورد ابراز علاقه خانوما فرمودن تقریبا موافقم.ولی چه خوبه آدم قبل از بحث پیش خودش در مورد مفهوم عشق فکر کنه که اصلا عشق چی هست؟آیا این چیزی که من دارم در موردش صحبت میکنم عشقه؟آیا اصلا عشق وجود داره؟؟؟؟!

mathmath
3rd December 2011, 03:04 PM
سلام
همه گفتگو این تایپیک رو خوندم. چون دچار حس دوگانه ای هستم دنبال جای بودم که این صحبتم رو مطرح کنم.
در دنیای مجازی با ادمی آشنا شدم که احساس می کنم بهش دل بسته شدم حس می کنم خیلی از نظر تفکر قبولش دارم. حس می کنم اونهم نسبت به من بی علاقه نیست ولی ازآینده می ترسه از تعهدات یه زندگی مشترک و بیشتر از همه به نتیجه نرسیدن و به بن بست رسیدن. راستش من هم می ترسم به خاطر ترسی که او داره کامل از دستش بدم می ترسم بهش حسم رو بگم بعد اون هم قبول کنه و وقتی نزدیکتر شدیم حس کنم اشتباه کردم.
دوست دارم نزدیکتر بهش بشم تا اون شناخت پیدا کنم که جرات کنم بهش بگم دوستش دارم یا اون این جرات داشته باشه دور نیستیم اما دلم می خواد نزدیکتر باشیم. راهنمایم کنید چی کار کنم.

samaneh76
11th January 2012, 08:21 PM
تو رو خدا کمکم کنید من از بچگی عاشق یکی از پسرای فامیلمونم اونم رفتارایی فقط نسبت به من داشته(با دخترای دیگه فامیل نداشته) که من هشتادوپنج درصد احتمال میدم که اونم این حس رو نسبت به من داره اما پونزده درصد هم احتمال داره که حس خاصی نداشته باشه. کمکم کنید کاری کنم که صددرصد مطمئن بشم چه حسی داره؟

تیزهوش
29th January 2012, 08:32 PM
راستش منم مثل شما یه نفر رو دوست دارم اما الان حدودا 1ساله که این حس رو نسبت بهش پیداکردم و تا حدودی با نگاهش فهمیدم که اونم منو دوست داره
اما میترسم که این فکر من اشتباه باشه و یا مثلا اون هیچوقت و تا ابد ندونه که من دوسش دارم :144:
کمکم کنید که مطمئن بشم اونم منو دوست داره:017::017:

golbahar
29th January 2012, 08:54 PM
دوستان نظرات شخصیمو میگم و به طور کلی .
در ابراز علاقه باید تعادل رعایت بشه .
یه چیزی در مورد دوست داشتن ، کسایی که میگند عاشق شدیم ! اگه سنتون کمه ، خصوصا زیر بیست قریب به یقین در اشتباهید .
ببینید کسانی که سن کم دارند هنوز هویت خودشون مشخص نیست ، چه بسا دختر و پسرانی رو میبینیم که بعد از یه مدت که رابطه دارند سرد میشند ! معیارهاشون تغییر میکنند و از یکی دیگه خوششون میاد که 180 درجه با اون نفر فرق داره .
پس کسانی که هنوز هویت خودشون به طور کامل شکل نگرفته و در زندگی استقلال ندارند و وضعیت درسی و زندگیشون ثابت نیست عشق درستی ندارند .
بچه ها بیایم واقع بین باشیم . عشق قشنگه ولی مراقب باشین ، خدایی نکرده اگه بعد بفهمین اشتباه باشه هر دو طرف ضربه میخورید .
بین عشق و عادت فرق زیاده ، مراقب باشید .
درباره رابطه ها کتاب بخونید و حرف های روانشناس ها رو بشنوید :015:
درباره عشق های مجازی در بیشترشون بعد فهمیده شده در اشتباه بودن.
ما ناخواسته وقتی در دنیای مجازی هستیم شخصیتی دیگری داریم که با اونی که هستیم متفاوته .
دوست داشتن واقعی در سایه ی شناخت و معرفت به دست میاد نه به صورت مجازی .
براتون آرزوی خوشبختی دارم.

سیما رازقی
22nd June 2012, 06:41 PM
من خودم 2 ساله به این درد دچارم و عاشق پسری هستم که تو محیط کار باهاش آشنا شدم ولی متاسفانه دیگه نیست و واقعا شایستس و از ته قلبم عاشقش هستم و اگه نخوام خودمو گول بزنم اونم همچین حسی رو به من داره و لی نمیدونم شاید به دلیل مشغله درسی یا کاری فعلا ابراز نمی کنه ولی متاسفانه منم جرات گفتنشو ندارم و اگر زمانی شرایط منو مجبور بکنه حتما احساسمو باهاش درمیان می گذارم و از خداوند می خوام منو به آرزوم برسونه و برای همه هم می خوام که به عشقشون برسن
مشکل همه بچه ها اینکه واقعا نمی دونن طرف مقابل هم بهشون علاقه داره یا نه ولی به نظر من اگه طرف فرد مقبولی باشه از هر نظر و به قول معروف عشق چشم طرف رو کور نکرده باشه برا سنجش ایرادی نداره دختر محترمانه اره چون عشق فقط یکبار تو زندگی آدم پا می گذاره و چرا باید ما با سکوتمون اون رو از خودمون دریغ کنیم نهایت با جوابی که دوست نداریم روبه رو می شیم و خیال خودمون راحت می شه

helma24
25th June 2012, 06:39 PM
من وقتی تازه به محل جدیدمون اسباب کشی کردم عاشق پسر همسایمون شدم به حدی نصف محله بلا اینکه تازه به اونجارفته بودیم وکسیو نمیشناختیم میدونستن من عاشقش شدم ولی الان که به اون روزا فکر میکنم به شدت احساس حماقت میکنم!!!
چون اون پسر به هیچوجه لایق عشق من نبود

Jasi
25th June 2012, 07:13 PM
خودتونو خسته نکنین!
عشقی وجود نداره!:دی

tik tik
30th June 2012, 07:43 PM
آره من بانظر یاسمین یه جورایی موافقم...
ازنظرمنم عشق یعنی یه طرف خنده یه طرف گریه...

nazi jojo
30th June 2012, 08:09 PM
ابراز علاقه ازطرف 2ختر جز خردشدن شخصیت وغرورچیزی به همراه نداره...ازمن میشنوید هرگز چنین حماقتی رو انجام ندید...

ali206206206
14th July 2012, 03:17 AM
سلام اینجا هنوز کسی میاد؟
من تازه با اینجا آشنا شدم با روال کار آشنا نیستم اگه سوالم بی ربط بود حذف کنید
من یه مشکل عشقی دارم ولی فعلا سوالم اینه دختری که دوستش دارم ولی منو زود به زود میبینه اخم میکنه و حتی روشو اون طرف میکنه و سرد رفتار میکنه اما وقتی مثلا هر دو سه هفته یکبار همدیگه رو میبینم خیلی خوبه و شوق و خوشحالی رو تو چشمام میبینم علتش به نظرتون چیه؟در حقیقت وقتی من هر روز تلاش میکنم و سر راهش قرار میگیرم تا ببینمش خیلی سرد رفتار میکنه ولی وقتی هر 2-3 هفته یکبار اتفاقی همدیگه رو میبینیم خوشحال میشه و منو هم خوشحال میکنه
اگه هنوز کسی اینجا میاد لطفا به این سوالم جواب بده میخوام یه کاری هم بکنم اگه کسی بود میخوام مشورت بگیرم بعدا میگم تا کمکم کنید
ممنون

HIDDEN
14th July 2012, 03:47 AM
بحث فوق العاده جالبه
وارد مبحث بسیار مهمی شدید همینجور که خیر مقدمتون هستم یکی اون اول یک حرفی زده همه برای اینکه یک حرفی زده باشن و ضایع هم نشن دنبال اون رفتن خوب باو شما اصلا شکست عشقی خوردین چرا بحث نمیکنید؟:دی

MilaD Z4
14th July 2012, 06:02 AM
خودتونو خسته نکنین!
عشقی وجود نداره!:دی

آره والله
بچه رو چه به عشق:دی

آره من بانظر یاسمین یه جورایی موافقم...
ازنظرمنم عشق یعنی یه طرف خنده یه طرف گریه...

اگه طرفتو درست انتخاب کنی
میشه دو طرف خنده

ابراز علاقه ازطرف 2ختر جز خردشدن شخصیت وغرورچیزی به همراه نداره...ازمن میشنوید هرگز چنین حماقتی رو انجام ندید...

من موندم چرا دخترا فکر میکنن
پسرا منتظرن اونا اقدام کنن بعد تحقیرشون کنن!!!؟؟؟

خیلی مواقع هست که وقتی پسر عشقشو ابراز میکنه از طرف دختر مورد نظرش با یه نه جانانه تحقیر میشه
پس احتمال رخ دادن این قضیه واسه دختر هم هست
این یه چیز طبیعیه

ladybird
14th July 2012, 06:20 AM
اخه چرا شما میخواین تو قانون طبیعت مشکل ایجاد کنین؟
ها ها ها؟

petal
14th July 2012, 07:04 AM
حالا هم كه شده خودشو با ابراز عشق به يه پسر كوچيك نكنه:06:

دقیقا:22212:

zizi68
14th July 2012, 09:39 AM
علی جان نظر منو اگه بخوای اون دختره دوست داره ...یکم محل ندی بش عشقتو بت نشون میده البت همین الانم نشون داده این رفتار شوق به احتمال زیاد نشانه عشقشه

zizi68
14th July 2012, 09:42 AM
راس میگین ابراز علاقه دختر به هیچ دردی نمیخوره..یه اشتباهه بزرگه.. فقط باعث میشه پسره خودشو براش بگیره

ali206206206
14th July 2012, 11:53 AM
علی جان نظر منو اگه بخوای اون دختره دوست داره ...یکم محل ندی بش عشقتو بت نشون میده البت همین الانم نشون داده این رفتار شوق به احتمال زیاد نشانه عشقشه

با تشکر از جواب شما .آخه اصلا اینجوری نبود تا چند وقت پیش اگه هر ساعت یک بار هم منو میدید خوشحال میشد حتی به چند تا از دوستاش هم گفته بود ما به همدیگه علاقه مند هستیم که یکی از اون دوستاش آشنا بود اومد از من پرسید که چنین چیزی درسته یا نه.ولی یه چند ماهی میشه اینطوری شده هر وقت تلاش میکنم میرم سر راهش قرار میگیرم که ببینمش مثل مردم عادی برخورد میکنه (اگه تخفیف بده و روشو برنگردونه) ولی وقتی مدت زیادی طول میکشه تا ببینمش انگار دلتنگ میشه وهمون رفتارهایی رو میکنه که من دوست دارم به خاطر همین دو دول شدم

SHADMEHR BEHKAM
14th July 2012, 12:07 PM
سلام اینجا هنوز کسی میاد؟
من تازه با اینجا آشنا شدم با روال کار آشنا نیستم اگه سوالم بی ربط بود حذف کنید
من یه مشکل عشقی دارم ولی فعلا سوالم اینه دختری که دوستش دارم ولی منو زود به زود میبینه اخم میکنه و حتی روشو اون طرف میکنه و سرد رفتار میکنه اما وقتی مثلا هر دو سه هفته یکبار همدیگه رو میبینم خیلی خوبه و شوق و خوشحالی رو تو چشمام میبینم علتش به نظرتون چیه؟در حقیقت وقتی من هر روز تلاش میکنم و سر راهش قرار میگیرم تا ببینمش خیلی سرد رفتار میکنه ولی وقتی هر 2-3 هفته یکبار اتفاقی همدیگه رو میبینیم خوشحال میشه و منو هم خوشحال میکنه
اگه هنوز کسی اینجا میاد لطفا به این سوالم جواب بده میخوام یه کاری هم بکنم اگه کسی بود میخوام مشورت بگیرم بعدا میگم تا کمکم کنید
ممنون

غصه نخور!ali206206206چیزی که زیاده دختر....برو بایکی دیگه .دخترای امروزاکثرا قاطین.به نظرم دخترابایدبه پسرا ابراز علاقه کنن..هرکه طاووس خواهدجورهندوستان کشد.

ladybird
14th July 2012, 12:14 PM
غصه نخور!ali206206206چیزی که زیاده دختر....برو بایکی دیگه .دخترای امروزاکثرا قاطین.به نظرم دخترابایدبه پسرا ابراز علاقه کنن..هرکه طاووس خواهدجورهندوستان کشد.
رودل نکنی یه وقت:2as05:

ali206206206
14th July 2012, 12:22 PM

جور هندوستان رو خوب اومدی ولی من یه روز نمیبینمش افسرده میشم چه برسه به اینکه کلا بیخیالش بشم هر وقت فکر میکنم داره میره دانشگاه اونجا بهتر از من پیدا میکنه .....وای دیوونه میشم خدا نکنه

ladybird
14th July 2012, 12:59 PM
جور هندوستان رو خوب اومدی ولی من یه روز نمیبینمش افسرده میشم چه برسه به اینکه کلا بیخیالش بشم هر وقت فکر میکنم داره میره دانشگاه اونجا بهتر از من پیدا میکنه .....وای دیوونه میشم خدا نکنه
خدایا این عاشقان رو شفا بده:1337958060_e1cda106

zeza
14th July 2012, 01:04 PM
خب پس همدردیم علی,منم دوستش دارم ولی باورنمیکنه,گذاشت رفت حالابرگشته نمیدونم سرش به سنگ خورده یافهمیده که دوستش داشتم.الان نمیدونم چه تصمیمی بگیرم؟

گوفی
14th July 2012, 01:06 PM
عشق واقعی توی کتابا و داستاناست:1337957656_crysmile

انریکه
14th July 2012, 01:27 PM
جو چقدر شاعرانه ست من چیزی نګم بهتره اما بزار بګم اګه یه بسر از یه دختر خوشش بیاد دلیلی نداره که بعد از بیشنهاد دختره خودشو واسش بګیره وقتی این اتفاق می افته حتما بسره احساسی نسبت به دختره نداره که برخورد سردی از خودش نشون میده

I.R0KH
14th July 2012, 01:42 PM
عشق فقط تو کتاباست. عشق مثل تیشه است که ریشه رو میزنه.این دوره زمونه عشقی وجود نداره. یه چیزه دیگه دختر وقت کشه!!!!!!!خودتو بند کسی نکن.

ali206206206
14th July 2012, 01:43 PM
خب پس همدردیم علی,منم دوستش دارم ولی باورنمیکنه,گذاشت رفت حالابرگشته نمیدونم سرش به سنگ خورده یافهمیده که دوستش داشتم.الان نمیدونم چه تصمیمی بگیرم؟

گذاشت رفت؟متوجه نمیشم یعنی با یکی دیگه دوست شد یا قبول نکرد با تو دوست بشه؟اگه دل به یکی دیگه داده بعد سرش به سنگ خورده من که شخصا اگه اینجوری باشه دیگه تمایلی بهش نشون نمیدم ولی اگه یک بار پیشنهاد دادی قبول نکرده حالا احساس میکنی سرش به سنگ خورده خوب تورش کن دیگه خیلی راحت:238:البته شاید بگی اگه دکتری چرا سر خودتو علاج نمیکنی ولی من وضعیتم خیلی بغرنج شده به این راحتی نیست

sepide1373
14th July 2012, 09:03 PM
دوســــــــــت دااااااااااااشتن بعضــــــــیا خیانتـــــــــــــه...:(1fg70):

ولی اگـــه یکی عاشق بشه باید به طرفش بگــــــــه.....:1337958060_e1cda106

دخــترو پســـــــر نداااااااااره..

ƧÅMIЯÅ βÅӤΘΘ
14th July 2012, 09:47 PM
عشق فقط تو کتاباست. عشق مثل تیشه است که ریشه رو میزنه.این دوره زمونه عشقی وجود نداره. یه چیزه دیگه دختر وقت کشه!!!!!!!خودتو بند کسی نکن.کی میگه عشق واسه توکتاب قصه هاست؟
مشخصه که ضربه خوردی یادیدی عشق کسی بهش خیانت کرده نمیدونم
ولی واقعاخداوکیلی ندیدی عاشقایی که زندگی شون معرکه شده باشه واقعاندیدی؟
آبجی گلم عشق کشکی نیست عشق اگرکسی واقعابخوادعاشق بشه عشق خودش میادطرفت
تودنبالش نگردهمه چیز برای توثبت شده اگرقراربشه هیچ وقت عاشق نشی نمیشی
پس زورکی نرودنبالش
هرکسی به یه نوعی فکرمیکنه ولی سعی کن همیشه نقاط مثبت یک چیزی روببینی
حتی اگرتوعشق شکست خوردی ازجلدعاشقی بیابیرون ازیه دیددیگه به اون رابطه نگاه کن
ببین جدایی برات بهتر بوده یاباهم بودنوخوشبخت نشدن وآخرش جدایی

HIDDEN
14th July 2012, 09:48 PM
اخه چرا شما میخواین تو قانون طبیعت مشکل ایجاد کنین؟
ها ها ها؟
شما طبیعتو باسه من تعریف کن تا قانونش:1337958060_e1cda106
دقیقا:22212:
:1337956721_1:ههههه:1337956721_1:
راس میگین ابراز علاقه دختر به هیچ دردی نمیخوره..یه اشتباهه بزرگه.. فقط باعث میشه پسره خودشو براش بگیره
شما اول عشقو توصیف کن دو خط ازش بنویس بعدش ابراز علاقه رو حس کن بدش بگو اشتباه:209418_65:
رودل نکنی یه وقت:2as05:
راست میگه دیگه
چیزی که زیاده دختر
دختر ترشیده هم جدیدا زیاد شده
خدایا این عاشقان رو شفا بده:1337958060_e1cda106
خدایا این بنده خدایان را شفا بده بلکه یکم در مورد عشق بدونن
عشق فقط تو کتاباست. عشق مثل تیشه است که ریشه رو میزنه.این دوره زمونه عشقی وجود نداره. یه چیزه دیگه دختر وقت کشه!!!!!!!خودتو بند کسی نکن.
من یک چیزی میگم شما بگو اشتباه یا نه
کاربر های سایت جی تاک،(یک سایت مجازی)مجازی هستن
تیشه الکی به ریشه نمیخوره اون خود درخته که خشک شده و باعث میشه که تیشه به ریشه بخوره
عشق هم فقط تو کتابا نیست
دوســــــــــت دااااااااااااشتن بعضــــــــیا خیانتـــــــــــــه...:(1fg70):

ولی اگـــه یکی عاشق بشه باید به طرفش بگــــــــه.....:1337958060_e1cda106

دخــترو پســـــــر نداااااااااره..
مگه فیلم هندیه؟:دی:209418_65:
(سعی کنید درد کلمات رو تحمل کنید:دی)

I.R0KH
14th July 2012, 10:44 PM
من یک چیزی میگم شما بگو اشتباه یا نه
کاربر های سایت جی تاک،(یک سایت مجازی)مجازی هستن
تیشه الکی به ریشه نمیخوره اون خود درخته که خشک شده و باعث میشه که تیشه به ریشه بخوره
عشق هم فقط تو کتابا نیست.

سلام ممنون از نظرتون ولی اون ریشه ای که من میگم خیلی وقته که خیلی تیشه ها رو پیچونده!!!!!!!!!!بستگی به زرنگی آدم داره!!!!!!!!!!

I.R0KH
14th July 2012, 10:51 PM
کیمیگه عشق واسه توکتاب قصه هاست؟
مشخصه که ضربه خوردی یادیدی عشق کسی بهش خیانت کرده نمیدونم
ولی واقعاخداوکیلی ندیدی عاشقایی که زندگی شون معرکه شده باشه واقعاندیدی؟
آبجی گلم عشق کشکی نیست عشق اگرکسی واقعابخوادعاشق بشه عشق خودش میادطرفت
تودنبالش نگردهمه چیز برای توثبت شده اگرقراربشه هیچ وقت عاشق نشی نمیشی
پس زورکی نرودنبالش
هرکسی به یه نوعی فکرمیکنه ولی سعی کن همیشه نقاط مثبت یک چیزی روببینی
حتی اگرتوعشق شکست خوردی ازجلدعاشقی بیابیرون ازیه دیددیگه به اون رابطه نگاه کن
ببین جدایی برات بهتر بوده یاباهم بودنوخوشبخت نشدن وآخرش جدایی

ممنون از نظرت گلی.هر کسی نظری داره مرسی ولی من به عشق اعتقادی ندارم.

ali206206206
17th July 2012, 12:22 AM
اینجا کسی پیدا نشد یه جواب دقیقی به سوال من داشته باشه؟
ای کسانی که همجنس های خودتون رو بهتر میشناسید کجایید؟
چه چیزی باعث میشه یه دختر وقتی پسری رو زود به زود میبینه نسبت بهش بی تفاوت باشه ولی وقتی دیر به دیر همدیگه رو میبینند رفتارشون مثل حاجیه لیلی و حاج مجنون باشه؟

I.R0KH
17th July 2012, 12:39 AM
سلام علی آقا.از من بشنو و قبول کن که عشق معنا نداره.مخصوصأ تو این دوره زمونه!جدی میگم من همنوع خودم رو خوب میشناسم!!!!!!!!!!!به هر حال از قدیم گفتن دوری و دوستی!!!!!!!!!!!! بازم خود دانی.صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

ali206206206
17th July 2012, 01:03 PM
سلام علی آقا.از من بشنو و قبول کن که عشق معنا نداره.مخصوصأ تو این دوره زمونه!جدی میگم من همنوع خودم رو خوب میشناسم!!!!!!!!!!!به هر حال از قدیم گفتن دوری و دوستی!!!!!!!!!!!! بازم خود دانی.صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

حالا نمیشه شما استثنائا حالتی رو فرض کنید که این یک مورد عشق باشه؟
آخه حداقل من خودم که خیلی عاشقم شب و روز ندارم اونم رفتارش بالا و پایین داره نمیتونم تشخیص بدم حال و روزش مثل منه یا نه
از طرفی هم یه چورایی آشناست اگه بدون حساب و کتاب کاری بکنم و جواب منفی بگیرم خیلی ضایع میشم

تلخ تلخ
17th July 2012, 01:18 PM
:(1fg70): شاید محبته بیجا میکنید دخترا از محبته زیادی هم خوششون نمیاد ب نظرم کم محلی کردن شاید جواب بده امادر هر صورت باهاش رو راست باش و بگو هر چی تو ذهنته ما از صداقت بیشتر خوشمون میاد تا توجه زیادی وبیخودی

ali206206206
17th July 2012, 02:02 PM
پس بگو مشکل همینه آره محبت نه ولی توجه خیلی زیادی بهش میکنم حتما اینکار باعث شده گاها دلزده بشه

kataki
2nd August 2012, 12:29 PM
البته اینو در نظر داشته باشید که این بی محلی ها از دخترا هم هست که شاید خب پسر رو دوست ندارن

bnf5he
19th December 2012, 08:36 PM
آخه مگه عجیبه که یه زن عاشق یه مرد بشه؟ اتفاقن خیلی دردناکه این موضو واسه خودم پیش اومد جوری که شب ها خوابشو میبینم و روزا همش جلو چشمه اما هیچ وقت جرات نکردم حرف دلمو بهش بزنم..
وقتی یه زن عاشق میشه آزارش ندید آقایون .. دخترا خیلی زود میشکنن..
امیدوارم هیچ کس به این درد دچار نشه
این که روزی 100 بار یه اس ام اس رو برای عشقت بنویسی اما جرات نکنی بفرستیش
.
.
.

nasim saba
19th December 2012, 09:39 PM
اگه پسر نخواد به هیچ وجه یه دختر نمیتونه خودشو تو دلش جا کنه ،اگه هم موفق به اینکار بشه که کم پیش میاد پسر به یه مدت مثل یه دستمال کاغذی کثیف میندازتش کنار
پس قشنگترین و با دوام ترین عشق اونی که از طرف پسر ابراز علاقه بشه .

arosha
14th February 2013, 10:53 AM
دوست داشتن کسی و عاشقش شدن فقط یک حماقته محضه
بهش محبت میکنی، فکر میکنه واسش تور پهن کردی
نمیخوای از دستش بدی، فکر میکنه چه آس یه
نازشو میکشی، فکر میکنه احمقی و میخواد ازت سوء استفاده کنه
واسش چیزی میخری تا خوشحالش کنی فکر میکنه ازت کنده
آخرشم میره سراغ کسی که واسش هیچ ارزشی قائل نیست و میگه
خوب دستش انداختم و ولش کردم

mhsd
21st April 2013, 10:09 AM
بهتره دختر ابراز علاقه نکنه.چون پسری که متوجه علاقه دختر نسبت به خودش میشه خیلی زود تنهاش میذاره و میره.

دخترا هیچوقت غرورشون اجازه نمیده به پسری بگن دوستت دارم.ولی وقتی از پسره میپرسن منو چقدر دوس داری؛آقا پسرا متوجه بشین که منظور دخترا چیه!!!!

biar
27th June 2013, 10:01 PM
هر در جنس حق عاشق شدن و ابراز علاقه رودارن اما به نظر من خانما اثر نگاهاشونو فراموش نکنن:011::018:
شک نکنین شدنیه:01:
امتحان کردم شده:689:

biar
27th June 2013, 10:08 PM
البته اینو بگم که بعضی افراد حالا دختریا پسر چشمین یعنی باید بهشون ثابت بشه یکی اونارو دوس داره:043:
بعضیا شنیداری یعنی باید بهشون بگی دوست دارم :606:
بعضیام لمسین که به درد شما نمیخوره:039:

saeed1260
3rd July 2013, 10:34 PM
من تو دانشگاه یه دختر بسیار خانومی که خیلی از پسر ها بعنوان ایده ال زندگیشون ازش یاد می کردند عاشقم شد .ازتو نگاههاش و خواهشهای نگاهش متوجه این مسئله می شدم، حدود دو سالی بود که این داستان ادامه داشت ونه من ونه اون هیچ صحبت وارتباط کلامی ای در این مورد(عشق)باهم نداشتیم ولی ارتباط بصری هنوز قوی بودوهردو می دونستیم نسبت به هم چه احساسی داریم تااینکه من یروز پیش خودم حساب کردم باتوجه به این که من شرایط ازدواج رو ندارم (سربازی نرفتم ،شغل ودرآمدمناسب ندارم و....)بهتره باوجود این که اون دخترو دوس دارم اونوسرکار نزارم وجواب منفی بهش بدم.
کم کم تو کلاسای مشترکی که باهم داشتیم نگاههاشو جواب نمی دادم بهش بی محلی میزاشتم تا کم کم ازم سرد بشه ،هیچ وقت یادم نمی ره اون ترم نمره هاش همه پایین اومده بود وسرکلاساحالت افسرده داشت ،اگر چه متاسفم نسبت به این مساله، ولی چاره ای نداشتم همش بخاطر خودش بود(الان که دارم این ماجرارو می نویسم یاد اون اهنگ ابی که میگه : رحم کن چشم توایثار منو می فهمه..............رحم کن چشم تو پر پر شدنو می فهمه می افتم)
القصه می خام بگم بنظر من باتوجه به این که تو ایران شرایط ازدواج پسرها به مسائلی مثل اشتغال،سربازی ،هزینه رهن مسکن،و....بستگی داره بهتره خواستگاری برای ازدواج همیشه از طرف پسرها مطرح بشه تا به واقعیت وعملی شدن مختوم بشه دوم اینکه ای کاش دلایل اون بی محلیها رو به صورت کلامی بهش می گفتم (شایان ذکره اون دختر الان ازدواج کرده و یک دختر حاصل ازدواجش می باشه)

مرجان1370
23rd August 2013, 03:29 AM
سلام
اینجا تنها چیزی که راجع به اون صحبت نشد طرز ابراز علاقه دختر به پسره
میخوام همتون راهنمایی کنم
اول اینکه اینا عشق نیستو هوسه به تجربه میگم نه اینکه خدای نکرده نه
من بدلیل شرایطی که داشتم از همون دوران راهنمایی زیاد عاشقم میشدن اولش گول خوردم ازدواج کردم بعد فهمیدم موضوع از چه قراره
آقاجون اگه دوست دارید دوست داشته شید باید تا میتونید پسرارو بی محل کنید البته با دست پس بزنیدو با پا پیش بکشید حتی بهشون سلام نکنید تو دانشگاه نگاشون نکنید بهشون اخم کنید بعد یهو برید ازشون جزوه بگیرید:02:
جزوه شوخی بود اما واقعا هرچی سمتشون برید بیشتر خودشونو کنار میکشن اونقدم خودتونو کنار نکشید که اصلا بیخیالتون بشن (پسرا گوشاشونو بگیرن)
باور کن این روش اینقدر مفیده من که تا الان تعدادعشاقم از دستم در رفته آخ حس انتقام همه وجودمو گرفته از پسرای فامیل تا پسرای دانشگاه اگه جواب سلامشون بدم تا آخر ماه تو آسموناپرواز می کنن باور کنید نه خالی بندی نه دروغ میدونید پسرا به کیا بیشتر فکر میکنن به دست نیافتنیا اگه بری مدتی باهاش باشی برا همیشه از یادش میری اما اگه بهش اعتنا نکنی برا همیشه تو ذهنشی چون بهت نرسیده حتی بعد 1000سال به برخی از آقایون که ایمیل میزنم میگم سلام آقای فلانی خیلی سنگین حرف میزنم اونقد صمیمی حرف میزنن اما وقتی صمییمی حرف بزنم اونقد سنگین میشن هرچی ناز بیشتر خریدارهم بیشتر پس نگی بهتره یه جوری باهاش قراردرسی بذاری تو کاری که خیلی مهارت داره ازش کمک بخواه مثلا اگه درس بود هی بگو بهش استاد بعد بگو من نه تنها با تو اینطوریم با با بقیه استادامم اینطوریم یه طور رفتار کن که نفهمه و بفهمه دوگانه باش کم کم ارتباط بگیر مطمین باش اگه بخوادت میآد جلو
اینقد از این عاشقای خالی بندا خاطره دارم حالا یکی یکی میگم

mhsd
20th November 2013, 08:30 AM

100% موافقم.
وقتي پسره محل نذاره كه دختره شكست روحي ميخوره.قسمت هرچي باشه همون ميشه. دختر خوب بشين تا خودش بياد....

رامین73
20th December 2013, 03:13 PM
سلام به نظم من مانده به شخصیت هر فرد چه طوری به فرد موردنظر خودابراز علا قه کندو مهم ان است عشق علا قه واقعی در میان باشد:135:

ukabed_yekta
30th December 2013, 10:45 AM
من چند سال قبل مثل این خانم عاشق شدم ابراز نیز کردم ولی خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییلی تحقیر شدم ایشون هیچ علاقه ای به من نداشت به نظر هم خیلی پسر با ادب و متشخص بود اما بعد از ابراز علاقه ام رفتار های خیلی بدی با من داشت حتی یه دوست مشترک داشتیم به ایشون هم مساله ای که من از ایشون خوشم اومده و ایشون هیچ علاقه ای به من نداره رو عنوان کرد
من از این آقا خواهش میکنم شرایط این خانم رو بررسی کنه و اگه مناسبه قبول کنه،اگر هم مناسب نیست محترمانه به ایشون بگه،ولی مطمئن باشه که این خانم ایشونو فراموش نمیکنه لطفا در زمان بیان نظرتون به ایشون از جمله هایی مثل افراد زیادی به من علاقه دارن و............. خودداری کنید

Baer.Masih
3rd January 2014, 11:18 AM
اجب. اخر کسی نگفت چه جوری .چرا داستان سر هم میکنید. :609::677::614:

sarina631
3rd February 2014, 09:41 AM
به نظر من بهتره با سیاست برخورد کرد
باید کاری کنی که اون بیادو بهت پیشنهاد بده باید جذبش کنی این روش برای من واقعا جواب داده