آنا نیکول اسمیت در حالیکه دیشب در کازینو و هتل هارد راک فلوریدا بود جنازه اش در اتاقش پیدا شد . میگن علت مرگ مصرف بیش از حد مواد بوده !
زندگی تراژیک آنا :


آنا در 28 نوامبر 1967 در مکزیا یکی از شهرهای کوچک تگزاس دنیا اومد او توسط مادرش که یه پلیس بود بزرگ شد
او در سال 1985 با دوست پسر 16 ساله اش بیل اسمیت ازدواج کرد که 2 سال بعد ازش جدا شد
در مارس 1992 برای اولین در مجله پلی بوی ظاهر شد و بعنوان ستاره ماه پلی بوی انتخاب شد او سال بعد (سال 1993) بعنوان ستاره سال پلی بوی انتخاب شد
ستاره اقبال آنا پس از معروفیتی که از طریق پلی بوی بدست آورد طلوع کرد شرکت در چند فیلم سینمایی و تبلیغات برای چند کمپانی اونو که زمانی زندگیش رو از راه گارسون بود اداره می کرد تغییر داد
در ژوئن 1994 او با هاوارد مارشال یکی از مالکان بزرگ چاههای نفت تگزاس که 89 سال داشت ازدواج کرد ، 14 ماه پس از این ازدواج بود که مارشال مرد و ثروتی حدود 2 میلیارد دلار برای آنا به ارث گذاشتحاشیه های جالب زندگی آنانیکول اسمیت !آنا نيكول قبل از اينكه مدل بشه مي ره يه روز يه پيلار بار (همون استريپ كلاب) و زماني كه آنتراكت بين رقصنده ها هست معمولا مي ذارن از ميان تماشاچي هاي خانوم برن روي صحنه و ابراز استعداد كنن كه آژانس هاي كاريابي رقصنده ها در اون ميون بتونند بقولي استعدادهاي جديد رو كشف كنند و خانوم آنا نيكل وقتي به عنوان يه تماشاچي بي نام ميرن روي صحنه بعنوان يك استعداد در صنعت اروتيسيزم كشف مي شن و بعد ها مدل هم مي شن...

او مدل مجله ی پلی بوی بوده. بعد شانسش زده و وقتی بیست و شش سالش بوده یه اقای هشتاد و نه ساله ی مولتی میلیاردر که "هاوارد مارشال" بوده عاشقش شده و باهاش ازدواج کرده. آقاهه سال بعدش فوت می کنه و خانوم آنا نیکول طی یه سری دادگاه و اقامه ی دعوی با پسر آقا پولداره, مقادیر معتنابهی از ثروت آقاهه رو به ارِث می بره. بعد هم می ره و یه شوی زنده "realty TV" راه می اندازه که توی اون شو با یه سری آقاهای خیلی عظیم توی گل و شل غلت می خوره و خلاصه شوی آخر شب عجیب غریبیه.

آنا نیکول خانوم همون خانومیه که وقتی رفت برای اعلام جوایز ام تی وی (تا جایی که یادمه) میکروفون رو -به هوای این که مسته- گذاشت بین سینه هاش و خلاصه...به هر حال...برنامه رو مست یا غیر مست اجرا کرد. و تازه توی دادگاهش وسط یک عالمه آدم با ظاهر موجه, داد کشید شوهر من اونقدر من رو دوست داشته که واسه ی سینه هام اسم گذاشته!!! و در جواب قاضی که می گفت این همه پول رو می خوای چه کنی, گفت "من" بودن خرج داره!!
یه نکته جالب دیگه اینکه او دوست داشت مثل مرلین مونرو باشه و تا حدودی هم شاید به خواسته اش پس از مرگش رسید ! مرلین هم در 36 سالگی مرد !

5 ماه قبل 7 سپتامبر۲۰۰۶ دخترش دانیلین بدنیا اومد که پدرش معلوم نیست !!! و چند تایی ادعای پدر بونش رو کردن ! 3 روز پس از بدنیا اومدن دخترش ، پسرش دانیل بدلیل مصرف بیش از حد مواد مرد !!!

خواهش ميكنم ...
قابلي نداشت ؟!